Satılık-Kiralık

Toplu Taşıma Araçlarına En Yakın Kartal Satılık Daireleri

İstanbul’da oturuyorsanız şu an pencereden kafanızı çıkarıp dışarı bakın. Her gün yanından geçtiğiniz uzun ve görkemli yapılarla karşılaştınız mı? İstanbul’un yeni yüzü işte bu. İçinde bir insanın ihtiyaç duyabileceği her şeyi karşılamak üzere dizayn edilmiş mekanlarla dolu yeni yapılar. Bu yapılar İstanbul’un her yerinde yükseliyor ve yükselmeye devam edecek. Soru şu; Şu an kirada oturduğunuz evinizden bu lüks yapılara taşınmanın bir yolu var mı? Cevap ise basit: Kartal’daki satılık daireler.

Herkesin evlenmeden önce veya evlendiği andan itibaren aklına ilk gelen bir ev sahibi olmaktır. Ünlü deyişte değinildiği gibi, başını sıkacak bir dam olsa yeter. Şu an öyle büyük projeler yapılıyor ki, bunlara yalnızca dam demek büyük haksızlık olacaktır. Spor salonundan saunaya, havuzundan yeşil alanlarına kadar, bu projeler içlerinde çok büyük olanaklar barındırıyor.

Sadece başını sokacak bir dam arayanlar için bile cezbedici pek çok fırsatın olduğu bu projeler arasından seçim yapmak ise, tamamen tüketicinin takdirine kalmış durumda. Her biri orijinal olma sloganıyla ortaya çıksa da, bizim de yatırım ortaklığını yaptığımız birkaç proje dışında tamamı biribirinin neredeyse aynı. Dolayısıyla insanlar yapacakları seçimi günlük hayatlarını daha da kolaylaştıracak genel konular üzerinden yapıyor.

Projenin Konumu Çok Büyük Önem Taşımıyor

İstanbul, toplu taşıma sistemi her sene biraz daha büyüyen bir şehir. Şehrin bir ucundan öteki ucuna gitmek, on sene önceye kıyasla olağanüstü derecede kolay. Genelde şehir merkezine yakın yerlerde ev tutmak isteyen tüketici de bunun yavaş yavaş farkına varıyor. Kağıthane, Çatalca ve Kartal satılık daire projeleri bu sebeple de cazibe arzediyor.

Metronun İstanbul Anadolu yakasına da taşınmasının ardından, Kartal bölgesindeki daire satışı da tırmandı. Gerek şehir merkezindeki binalara kıyasla çok ucuz fiyatları, gerek ulaşım kolaylığı, gerekse yapılan projelerin niteliği sebebiyle Kartal satılık daire projeleri toplumdaki her kesim tarafından tercih edilen daireler olmaya başladı. İnsanların bu bölgeden ev alırken baktığı iki önemli husus var: Ulaşım ve projenin niteliği.

Nitelikli Projeler Üreterek Cazibe Merkezi Yaratıyoruz

3D Konut olarak, yatırım ortaklığı yaptığımız projelerin özgün ve nitelikli olmasına özen gösteriyoruz. Sosyal olanakları bol olan, yeşil ile teknolojiyi buluşturan ve ulaşım merkezlerine yakın olan projeler geliştiriyoruz. İstanbul Anadolu yakasında başlamış olan veya henüz başlangıç aşamasında olan onlarca projemiz arasından, ulaşım noktalarına en uygun olan Kartal satılık daire projeleri şu şekilde sıralalanabilir:

Ondörtüç Projesinin 3 boyutlu hali.

 • Ondörtüç Projesi: İnsay Yapı tarafından geliştirlen proje kapsamında, 260.000 TL’den başlayan fiyatlar ile daire satışı yapılıyor. Anahtar teslimi Mayıs 2018’de yapılacak projede ödeme kolaylığı için 240 ay banka kredisi veriliyor.

Ondörtüç Projesini 3 boyutlu halini incelemek için tıklayınız

 • Balkon İstanbul 2: Aralık 2018’de anahtar teslimi yapacak olan proje Mak Group tarafından Kartal Yakacık’ta yapılıyor. Konumu ve lokasyonu açısından oldukça cazip olan projede daireler 80 – 149 m2 aralığında planlanıyor.

Balkon İstanbul 2 projesini incelemek için tıklayınız

Blue High Life Projesi

 • Blue High Life: Kartal Yakacık’ta gerçekletirilmesi düşünülen proje, İstek İnşaat tarafından kentsel dönüşüm kapsamında tasarlandı. 350 değişik konseptte planlanan bu rezidans projesinin yapımına 2017 yılının sonunda başlanması düşünülüyor.

Blue High Life Projesine ulaşmak için tıklayınız

Doğru Proje Tercihi Sizi Mutlu Edecek

3D konut olarak, hayatınızın geri kalanında mutlu olabileceğiniz projeleri desteklemeye gayret ediyoruz. Ulaşım noktalarına son derece yakın Kartal satılık daire projeleri ile şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yukarıda sözü geçen projeler ve daha birçok farklı proje ile ilgili bilgi almak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

toplu-tasima-araclarina-en-yakin-kartal-satilik-daireleri

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Ucuz Satılık Evler Nerede?

  Ucuz Satılık Evler Nerede?

  Kişiler ev sahibi olmak istedikleri zaman bunu kendi bütçelerinin izin verdiği ölçüde yapmaktadır. Yani ellerinde olan para doğrultusunda ev satın almakta ya da kiralamaktadır. Kimse bütçesinin kaldıramadığı bir ev satın almak istemez ve zaten daireler genellikle nakit para ile alındığı için kişiler ellerinde olduğu kadar nakit para ile ev almaktadır. Bütçeleri doğrultusunda hem ucuz hem

 • İstanbul Kiralık Daire İçin Ucuz Fırsatlar

  İstanbul Kiralık Daire İçin Ucuz Fırsatlar

  İstanbul, Türkiye’de bulunan ve nüfus bakımından en kalabalık olan şehirlerden bir tanesidir. Metropol olduğu için içerisinde milyonlarca insan bulunmaktadır. Milyonlarca insanın temel ihtiyaçlarından bir tanesi olan barınma ihtiyacı da tüm il içerisinde oldukça önemlidir. Bunca insanın yaşadığı İstanbul ilinde kiralık ucuz bir daire bulmak da oldukça zordur. Çünkü nüfus kalabalık olduğu için birinin kiralamaya gücünün

 • Satılık Ev Bulmak İçin İzlemem Gereken Yollar

  Satılık Ev Bulmak İçin İzlemem Gereken Yollar

  Ev satın almaya karar verdiniz fakat henüz alacağınız ev hakkında herhangi bir fikriniz yok. Bu durumda karar verdiğiniz an kendinize sormanız gereken birkaç soru olacak. Eğer bu soruları hiç düşünmeden anında yanıtlayabiliyorsanız, o zaman ev alma konusunu kafanızda netleştirdiğinizi söyleyebiliriz. Satılık ev nasıl bulunur aşaması öncesinde bu sorulara vereceğiniz cevaplar son derece önemlidir. Nereden ev

 • Satılık Daireler İçin Aranan Özellikler

  Satılık Daireler İçin Aranan Özellikler

  Ev sahibi olmaya karar vermek ciddi bir karardır. Bu bizleri ilerleyen dönemler de mutlu da edebilir, pişman da edebilir. Bu nedenle ev alma kararı aldığınız an son bir kez daha düşünerek kararınızı aşağıdaki sorular ile teyit ediniz. Ev almak için doğru zaman mı? Nereden ev almalıyım? Alacağım ev yeni bir proje mi olmalı yoksa 1.el

 • Satılık Daire Neden Krediye Uygun Olmaz?

  Satılık Daire Neden Krediye Uygun Olmaz?

  Bir ev almak isteyen çoğu kişinin öncelikli amacı satın alacağı evin konut kredisi için uygun şartlar taşımasıdır. Bu nedenle de satılık daire neden krediye uygun olmaz şeklinde bir soruya cevap ararlar. Çünkü satılık bir daire eğer konut kredisi gibi bir desteklemeden yoksun ise devletin konut alınmasını teşvik etmek için çeşitli vergilerden muaf tutması da söz

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma