Konut Projesi

Faizsiz, Kredisiz, Konut Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

Son birkaç yıl öncesine kadar, konut sahibi olabilmek için yüklü miktarda hazır paramızın olması gerekiyordu. Fakat artık birçok proje dâhilinde, kira öder gibi aylık taksitler ile ev sahibi olabilmemiz mümkün.

Faizsiz, Kredisiz, Konut Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

Üstelik tüm bunları yapabilmek için banka, kredi, kefil ve faiz gibi dertleriniz olmayacak. 3D Konut olarak belirli projeler kapsamında herkesin kolayca ev sahibi olmasını hedefliyor ve ödeme konusundaki kolaylıklarımız ile hayal ettiğiniz ev sizin olsun istiyoruz.

Konut Sahibi Olmam için İzlemem Gereken Süreç Nedir?

Sizin de en büyük hayaliniz borçsuz, kefilsiz ve faizsiz bir konut sahibi olmak ise tam anlamı ile doğru adrestesiniz. Bu durumda izlemeniz gereken ilk adım hayallerinizi süsleyen evin nasıl olduğu olmalıdır. İstediğiniz evin özelliklerini belirledikten sonra sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Site ana sayfa üzerinde bulunan “Projeler” başlığı adı altında hangi illerde, hangi projelere imza attığımızın bilgisi yer alıyor. Bu projeleri incelemeden önce kendi bulunduğunuz ili seçmelisiniz. Sonrasında karşınıza bulunduğunuz il içerisinde yer alan tüm projelerimiz çıkacak ve size bunun ardından sadece inceleyerek, seçim yapmak kalacak.

Sizlere Projelerimiz Kapsamında Hangi Bilgileri Sunuyoruz?

3D konut olarak sitemizi ziyaret ettikten sonra, sizlere bulunduğunuz ile yönelik projelerimizi yayınladığımızdan bahsetmiştik. Bunun dışında yine genel anlamda sunduğumuz yıl bazlı projelerimiz bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak,

 • 2017 Teslim Projeler: Bu başlık adı altında sizlere 2017 yılı içerisinde teslim edilecek projeler, İstanbul ili öncelikli olmak üzere hangi illerde 2017 yılı içerisinde teslim edilecek projeler var? 2017 yılı içerisinde teslim edilecek projeler arasında hangi projeler yer alıyor gibi detaylar konusunda bilgi veriyoruz.

Bu başlık adı altında Türkiye’de projeye yer verdiğimiz bütün illeri almış olsak da önceliğimiz en çok talep gören İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki projeleri toparlamak oldu. Sizlere daha kolay görüntüleyebilmeniz açısından harita üzerinde nerede, kaç adet projemizin olduğu detaylarını gösteriyoruz. Sonrasında hemen altında ise tüm projelerimizi, bilmeniz gereken bütün detayları ile sizlere aktarıyoruz.

 • 2018 Teslim Projeler: 2018 yılı içerisinde, sahiplerine teslim edilmek üzere hazırlanan projeleri kapsamaktadır. Türkiye genelinde projelere imza atıyoruz fakat 2018 yılında da başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere diğer projelerimiz için teslimat yapmayı hedefliyoruz. Bir yıl önce başlanılan projelerin bitişi ve teslimatı diğer yılı da etkilediği için 2018 yılı içerisinde de öncelik verilen şehirler aynı kalıyor. 2018 yılı için konut yatırımcıları ya da kendi evinde oturmak isteyenler, yeni yılın gelmesi ile birlikte fiyatlarda artış olacak mı ya da yeni yıl içerisinde hangi bölgeler değerlenecek gibi sorularını bizlere yöneltmekten kendilerini alamıyorlar.
 • 2019 Teslim Projeler: Dört ana başlıktan birisi de 2019 yılı itibari ile teslim edilecek projelerimizdir. 2019 yılı teslimatları için bina yapımları ve çalışmalar yeni planlanmaya başlandığı için burada ağırlık ya da öncelik verilen belirli şehirler bulunmamaktadır. Fakat mevcut projelerin tamamlanmamış olması riskine karşılık Ankara, İzmir ve İstanbul illeri bu noktada da devreye girmektedir.
 • 2019’da Ödemeye Başla: Bu projeler konut sahiplerini en fazla heyecanlandıran kategori başlığıdır. Emlak konut GYO öncülüğünde şimdi satın almaya karar verdiğiniz ve satın aldığınız konutun ödemelerine 2019 yılı içerisinde başlıyorsunuz. Bu da sizlere yaklaşık bir yıla yakın zaman tanınması ve kendinizi buna göre hazırlamak demek oluyor. Sahip olacağınız evi hemen satın alıyorsunuz. Fakat yatırımınız için ödemelerinize 2019 Ocak ayı itibari ile başlıyorsunuz. Bu da konut sahiplerinin herhangi bir zamdan etkilenmeden, kendilerini fiyat konusunda garantiye alması demek oluyor.

nasil-konut-sahibi-olabilirim

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Emlak Danışmanı ile Çalışmak Neden Avantajlı Biliyor Musunuz?

  Emlak Danışmanı ile Çalışmak Neden Avantajlı Biliyor Musunuz?

  Emlak piyasasında nokta atışı yapacak yatırımların sırrı emlak danışmanı ile çalışmanın avantajlarını bilmektir. Emlak sektörü inanılmaz bir gelişim gösteriyor ve en kazançlı yatırımların da yapıldığı sektör olmaya devam ediyor. İster yaşamak için ister yatırım yapmak için emlak arıyor olun emlak danışmanı ile çalışmak birçok açıdan avantaj sağlar. “Neden emlak danışmanı ile çalışmalıyım” diye soruyorsanız emlak

 • Konut Kredisi Alarak Ev Sahibi Olmak Kolay Mı?

  Konut Kredisi Alarak Ev Sahibi Olmak Kolay Mı?

  Toplu para ile nakit ödeyerek ev sahibi olmak günümüz yaşam koşullarında oldukça zor. Ev sahibi olmak isteyenler için “nasıl konut kredisi alabilirim” sorusu bu nedenle önemli bir sorudur. 2007 yılında yürürlüğe girmiş olan kanun konut kredisi ile ev alma sistemini devreye soktur. Bu sistem tüm dünyada mortgage olarak bilinen kira öder gibi ev sahibi olma

 • Anadolu Yakası’nda En iyi Fiyat Hangi Konut Projelerinde?

  Anadolu Yakası’nda En iyi Fiyat Hangi Konut Projelerinde?

  İstanbul konut projeleri açısından zenginleşirken alıcılar için çok avantajlı seçenekler doğuyor. Konut projeleri Anadolu Yakası fiyatları arasında en avantajlı fırsatları sunan firmalar detaylı proje tanımları ile sitemizde yer alıyor. Anadolu Yakası konut projelerinde ilçelere göre kolay arama yapabileceğiniz sitemizden en iyi fiyat seçeneklerinin sunulduğu konut projelerini inceleyebilirsiniz. Güncel konut projelerinde taksit olanakları, peşinat durumu, ödeme

 • Konut Projeleri Nasıl Yapılır?

  Konut Projeleri Nasıl Yapılır?

  Son yıllarda yükselişe geçen konut projeleri hakkında genellikle sadece potansiyel alıcılara neler sunduğu bilinir. Konut projeleri nasıl yapılır son haline gelene kadar hangi aşamalardan geçer bu konuda alıcıların pek bilgisi yoktur. Konut projeleri hayata geçirilirken belli aşamalardan geçen planlama ile ilerlenir. Konut projelerinin şehirleşme organizesi açısından elbette önemli bir yeri var. Ancak planlı şehirleşme için

 • Konut Sektöründe Neler Oluyor

  Konut Sektöründe Neler Oluyor

  Konut sektöründe gerçekleşen dalgalanmalar ve buna bağlı olarak süregelen yatırım hırsı ile birlikte taşınmazın her zamanki önemini koruduğu aşikârdır. Konut piyasası 2016 yılının ilk yarılarında yaşadığı durgunluğu yılın ikinci yarısında da artarak devam ettirmiş buna bağlı olarak da taşınmaza yatırım sayısında azalma gözlenmişti. Ancak 2017 yılının ilk aylarında konut sektöründe yeni bir canlanma ile gerek

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma