Konut Projesi

Faizsiz, Kredisiz, Konut Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

Son birkaç yıl öncesine kadar, konut sahibi olabilmek için yüklü miktarda hazır paramızın olması gerekiyordu. Fakat artık birçok proje dâhilinde, kira öder gibi aylık taksitler ile ev sahibi olabilmemiz mümkün.

Faizsiz, Kredisiz, Konut Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

Üstelik tüm bunları yapabilmek için banka, kredi, kefil ve faiz gibi dertleriniz olmayacak. 3D Konut olarak belirli projeler kapsamında herkesin kolayca ev sahibi olmasını hedefliyor ve ödeme konusundaki kolaylıklarımız ile hayal ettiğiniz ev sizin olsun istiyoruz.

Konut Sahibi Olmam için İzlemem Gereken Süreç Nedir?

Sizin de en büyük hayaliniz borçsuz, kefilsiz ve faizsiz bir konut sahibi olmak ise tam anlamı ile doğru adrestesiniz. Bu durumda izlemeniz gereken ilk adım hayallerinizi süsleyen evin nasıl olduğu olmalıdır. İstediğiniz evin özelliklerini belirledikten sonra sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Site ana sayfa üzerinde bulunan “Projeler” başlığı adı altında hangi illerde, hangi projelere imza attığımızın bilgisi yer alıyor. Bu projeleri incelemeden önce kendi bulunduğunuz ili seçmelisiniz. Sonrasında karşınıza bulunduğunuz il içerisinde yer alan tüm projelerimiz çıkacak ve size bunun ardından sadece inceleyerek, seçim yapmak kalacak.

Sizlere Projelerimiz Kapsamında Hangi Bilgileri Sunuyoruz?

3D konut olarak sitemizi ziyaret ettikten sonra, sizlere bulunduğunuz ile yönelik projelerimizi yayınladığımızdan bahsetmiştik. Bunun dışında yine genel anlamda sunduğumuz yıl bazlı projelerimiz bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak,

 • 2017 Teslim Projeler: Bu başlık adı altında sizlere 2017 yılı içerisinde teslim edilecek projeler, İstanbul ili öncelikli olmak üzere hangi illerde 2017 yılı içerisinde teslim edilecek projeler var? 2017 yılı içerisinde teslim edilecek projeler arasında hangi projeler yer alıyor gibi detaylar konusunda bilgi veriyoruz.

Bu başlık adı altında Türkiye’de projeye yer verdiğimiz bütün illeri almış olsak da önceliğimiz en çok talep gören İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki projeleri toparlamak oldu. Sizlere daha kolay görüntüleyebilmeniz açısından harita üzerinde nerede, kaç adet projemizin olduğu detaylarını gösteriyoruz. Sonrasında hemen altında ise tüm projelerimizi, bilmeniz gereken bütün detayları ile sizlere aktarıyoruz.

 • 2018 Teslim Projeler: 2018 yılı içerisinde, sahiplerine teslim edilmek üzere hazırlanan projeleri kapsamaktadır. Türkiye genelinde projelere imza atıyoruz fakat 2018 yılında da başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere diğer projelerimiz için teslimat yapmayı hedefliyoruz. Bir yıl önce başlanılan projelerin bitişi ve teslimatı diğer yılı da etkilediği için 2018 yılı içerisinde de öncelik verilen şehirler aynı kalıyor. 2018 yılı için konut yatırımcıları ya da kendi evinde oturmak isteyenler, yeni yılın gelmesi ile birlikte fiyatlarda artış olacak mı ya da yeni yıl içerisinde hangi bölgeler değerlenecek gibi sorularını bizlere yöneltmekten kendilerini alamıyorlar.
 • 2019 Teslim Projeler: Dört ana başlıktan birisi de 2019 yılı itibari ile teslim edilecek projelerimizdir. 2019 yılı teslimatları için bina yapımları ve çalışmalar yeni planlanmaya başlandığı için burada ağırlık ya da öncelik verilen belirli şehirler bulunmamaktadır. Fakat mevcut projelerin tamamlanmamış olması riskine karşılık Ankara, İzmir ve İstanbul illeri bu noktada da devreye girmektedir.
 • 2019’da Ödemeye Başla: Bu projeler konut sahiplerini en fazla heyecanlandıran kategori başlığıdır. Emlak konut GYO öncülüğünde şimdi satın almaya karar verdiğiniz ve satın aldığınız konutun ödemelerine 2019 yılı içerisinde başlıyorsunuz. Bu da sizlere yaklaşık bir yıla yakın zaman tanınması ve kendinizi buna göre hazırlamak demek oluyor. Sahip olacağınız evi hemen satın alıyorsunuz. Fakat yatırımınız için ödemelerinize 2019 Ocak ayı itibari ile başlıyorsunuz. Bu da konut sahiplerinin herhangi bir zamdan etkilenmeden, kendilerini fiyat konusunda garantiye alması demek oluyor.

nasil-konut-sahibi-olabilirim

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Avantaj Sağlayacak Konut Sektörü Analizi Nasıl Yapılır?

  Avantaj Sağlayacak Konut Sektörü Analizi Nasıl Yapılır?

  Konut sektörü ülkemizde her geçen yıl hızını arttırarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Konut sektöründe yatırım yapmak isteyenler ve avantajlı fiyatlara en iyi konutları almak isteyenler için ilk adım konut sektörü analizi hakkında bilgi sahibi olmak. Değişen sektör koşullarında avantaj sağlayacak konut sektörü analizini nasıl yapacağımızı bu yazımızda inceleyeceğiz. Konut satışları istatistikleri, hangi bölgelerde hangi

 • Konut ve Emlak Sektörü Elinizin Altında

  Konut ve Emlak Sektörü Elinizin Altında

  İnternet sayesinde anlık ve güncel bilgilere ulaşmak çok kolay hale geldi. Üstelik bu bilgilere ulaşabilmek için birçok sitede bulunuyor. İnternet sayesinde emlak sektörü tabiri caizse elinizin altında bulunmaktadır. Hangi proje hangi aşamada bulunduğunuz şehirde hangi projeler gerçekleştiriliyor bu tür bilgilere ulaşabilmek için internet yeterli ve yerinde bir kaynak. Konut denilince akla gelen her türlü bilgiye

 • Göz Kamaştıran Konut Projeleri

  Göz Kamaştıran Konut Projeleri

  Gün geçmiyor ki yeni bir konut projesi ile karşılaşmayalım. Her gün devasa binalar gökyüzüne doğru yükseliyor ve yepyeni yaşam alanları hizmete giriyor. Tabii ki bu yoğun inşaat faaliyetlerinin tek bir öznesi var o da insan. İnsan odaklı projeler insanların gereksinimlerini göz önüne alarak gerçekleştiriliyor. Amaç sadece bina meydana getirmek değil, nitelikli yaşam alanları tasarlamak oluyor.

 • Emlak Projeleri ve Kampanyalı Projeler

  Emlak Projeleri ve Kampanyalı Projeler

  TV reklamlarına baktığınızda banka reklamlarının yanı sıra emlak reklamlarının da çok olduğunu görebilirsiniz. Ülkemizin birçok farklı noktasında yapılan emlak projelerinin reklamlarını rahatlıkla TV ekranlarından görebiliyoruz. Aslında eskiden TV reklamlarında bu kadar emlak projesi göremezdik. Bu yoğunluk artışının ana nedeni, ülkemizde canlı ve talep oranı yüksek bir emlak sektörünün varlığıdır. Her gün birçok reklam kampanyalı projeler

 • 3D Konut Projeleri

  3D Konut Projeleri

  3Dkonut.com sadece Türkiye değil, Dünya üzerinde Google Earth tabanını kullanan ilk ve tek 3 boyutlu konut portalıdır. Yüze yakın sektör içerisinde binlerce binayı Google Earth aracılığı ile bulunduğu lokasyon üzerinde 3 boyutlu olarak tüm dünyada görmelerini sağlayan 3DLocationEarth’un projelerinden bir tanesi de 3D Konut’tur. Türkiye üzerinde tamamlanmış ve yapılmaya devam eden projeleri tüm kullanıcılarına tek

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma

3DKonut Blog

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

Bizi Takip Edin