Konut Projesi Satılık-Kiralık

Kartal’daki En Yaygın Satılık Daire Listesi

İstanbul, yalnızca Avrupa yakasından ibaret değil. Anadolu yakası da son yıllarda yapılan yatırımlarla bir cazibe merkezi haline geldi. Hem toplu taşıma ağının genişlemesi, hem de büyük ölçekli konut projelerinin yaygınlaşması Anadolu yakasını geliştirmeye devam ediyor. Önceden merkeze uzak görüldüğü için proje yapılmayan Pendik, Kartal gibi lokasyonlarda, yeni projeler geliştiriliyor. Özellikle Kartal’daki satılık daire projeleri yoğun rağbet görüyor.

Son yapılan metrojesi, Anadolu yakasını tarihi yarımadaya bir adım daha yaklaştırdı. Önümüzdeki 15 senelik dönem için yapılan planlamalar ile de, İstanbul’un bir ucundan öteki ucuna ulaşım çok daha kolay bir hal alacak. Dolayısıyla tüketiciler, merkezi konumdaki kalitesi düşük projelerdense Kartal gibi merkeze uzak olarak görülen konumlardaki kaliteli projelere yönelmeye başladı. Önümüzdeki birkaç seneyi kapsayan ve bizim de yatırım ortaklığı yaptığımız pek çok projede, daha şimdiden son birkaç daireye düşüldü bile.

Kartal’ın Tercih Edilmesinin Sebepleri

Kartal satılık daire projelerinin bu kadar tercih edilmesinin birkaç sebebi var. Bunlardan biri elbette fiyatlar. Son derece nitelikli projeler olmasına rağmen, merkeze uzak konumda görüldükleri için fiyatları merkezi projelere nazaran son derece uygun. Bir diğer sebep ise lokasyonu. Kartal, hem şehrin kalabalığından uzak, hem de denize son derece yakın. Ayrıca planlanan kentsel dönüşüm kapsamında olması sebebiyle, ilçede pek çok özgün proje geliştiriliyor.

Ulaşım açısından son derece uygun konumda olan Kartal, ileride yapılması planlanan ulaşım projelerinin de merkezinde bulunuyor. Hem şehrin merkezine hem de gelişmekte olan Gebze’ye olan yakınlığı da, buranın önemini arttırıyor. Gel gelelim buradaki her konut projesi, ulaşım merkezlerine yakın değil. 3D Konut olarak desteklediğimiz projeler ise, tamamen tüketicilerin ulaşım kolaylığı düşünülerek planlanıyor.

Hayatınızın Sonraki Aşamasını Eviniz Belirliyor

Şu an kirada oturuyor ve Kartal satılık daire projeleriyle ilgileniyorsanız, kesinlikle doğru bir düşüncenin içindesiniz. İlçe, konut projeleri için tam olarak bir cennet niteliğinde. Geliştirilen birbirinden özgün projeler, hem konut sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak, hem de güzel bir manzarayla hayatlarını mutlu şekilde sürdürmelerini sağlamayı hedefliyor. Saunalı, hamamlı, kapalı otoparklı ve 24 saat korumalı projeler, içinde bulunan geniş yeşil alanlarla insanlara stresli şehir hayatının gerginliğini atma fırsatı tanıyor.

Yatırım ortaklığı yaptığımız projelerin çok satılmasının ve rağbet görmesinin sebebi de, tüm bu özellikleri marjinal fikirlerle birleştiriyor oluşu. Kartal civarında geliştirdiğimiz projelerin tamamı birbirinden farklı. Residans veya site şeklinde planlanan birçok projede, şu ana kadar yüksek satış rakamlarına ulaşıldı. Üstelik talep de hala devam ediyor. Kartal içinde planladığımız projelerden bazıları şöyle:

 • Ondörtüç Projesi: İnsay Yapı tarafından geliştirilen projede daireler, 260.000 TL’den başlayan fiyatlar ile satılıyor. 240 ay banka kredisi seçeneği olan ve Mayıs 2018’de tamamlanacak projede az sayıda boş ev kaldı. 3 Boyutlu Ondörtüç projesine ulaşmak için buraya tıklayınız.
 • Blue High Life: Kartal Yakacık’ta yükselecek olan bu residans projesi, İstek İnşaat tarafından tasarlandı. 2017 yılının sonunda başlayacak projeye rağbet çok yüksek. Blue High Life projenin görsellerine ve detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Balkon İstanbul 2: Aralık 2018’de tamamlanacak olan projede az sayıda boş ev kaldı. Balkon İstanbul 2 projesinin detaylarını daha önce blogumuzda paylaşmıştık, buradan yazımızı okuyabilir veya projenin sayfasına gidebilirsiniz.

Herkesle Aynı Fikirde Olmaktan Korkmayın

Kalite, herkes tarafından takdir görür. 3D Konut olarak, bu düşünce kapsamında hareket ediyor ve herkesin beğeneceği projeler geliştirmeye çalışıyoruz. Kartal satılık daire projelerimizin yüksek satış rakamlarına ulaşmasının sebebi olarak da bunu görüyoruz. Doğru ortaklarla çalıştığımız için son derece kaliteli olan projelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için anasayfamızı ziyaret edebilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

kartaldaki-en-yaygin-satilik-daire-listesi

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Avantaj Sağlayacak Konut Sektörü Analizi Nasıl Yapılır?

  Avantaj Sağlayacak Konut Sektörü Analizi Nasıl Yapılır?

  Konut sektörü ülkemizde her geçen yıl hızını arttırarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Konut sektöründe yatırım yapmak isteyenler ve avantajlı fiyatlara en iyi konutları almak isteyenler için ilk adım konut sektörü analizi hakkında bilgi sahibi olmak. Değişen sektör koşullarında avantaj sağlayacak konut sektörü analizini nasıl yapacağımızı bu yazımızda inceleyeceğiz. Konut satışları istatistikleri, hangi bölgelerde hangi

 • Konut ve Emlak Sektörü Elinizin Altında

  Konut ve Emlak Sektörü Elinizin Altında

  İnternet sayesinde anlık ve güncel bilgilere ulaşmak çok kolay hale geldi. Üstelik bu bilgilere ulaşabilmek için birçok sitede bulunuyor. İnternet sayesinde emlak sektörü tabiri caizse elinizin altında bulunmaktadır. Hangi proje hangi aşamada bulunduğunuz şehirde hangi projeler gerçekleştiriliyor bu tür bilgilere ulaşabilmek için internet yeterli ve yerinde bir kaynak. Konut denilince akla gelen her türlü bilgiye

 • Göz Kamaştıran Konut Projeleri

  Göz Kamaştıran Konut Projeleri

  Gün geçmiyor ki yeni bir konut projesi ile karşılaşmayalım. Her gün devasa binalar gökyüzüne doğru yükseliyor ve yepyeni yaşam alanları hizmete giriyor. Tabii ki bu yoğun inşaat faaliyetlerinin tek bir öznesi var o da insan. İnsan odaklı projeler insanların gereksinimlerini göz önüne alarak gerçekleştiriliyor. Amaç sadece bina meydana getirmek değil, nitelikli yaşam alanları tasarlamak oluyor.

 • İstanbul Satılık Daire ve Konut Haberleri

  İstanbul Satılık Daire ve Konut Haberleri

  İstanbul gibi bir büyük şehirde yaşıyor iseniz nitelikli bir konutta yaşam sürmenin önemini takdir edersiniz. Özellikle ulaşımın zorlukları ve gereğince dinlenmenin önemi söz konusu olduğunda, bu şehirde yaşayan milyonlar nitelikli yaşam alanlarını hak ettiklerini düşünmektedirler. İnşaat firmaları da tüketiciler gibi düşünmüş olacak ki İstanbul’da sürekli yeni proje haberleri gündeme gelmektedir. İstanbul, 15 milyonu aşan nüfusu

 • Emlak Projeleri ve Kampanyalı Projeler

  Emlak Projeleri ve Kampanyalı Projeler

  TV reklamlarına baktığınızda banka reklamlarının yanı sıra emlak reklamlarının da çok olduğunu görebilirsiniz. Ülkemizin birçok farklı noktasında yapılan emlak projelerinin reklamlarını rahatlıkla TV ekranlarından görebiliyoruz. Aslında eskiden TV reklamlarında bu kadar emlak projesi göremezdik. Bu yoğunluk artışının ana nedeni, ülkemizde canlı ve talep oranı yüksek bir emlak sektörünün varlığıdır. Her gün birçok reklam kampanyalı projeler

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma

3DKonut Blog

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

Bizi Takip Edin