Konut Projesi Satılık-Kiralık

Kartal’daki En Yaygın Satılık Daire Listesi

İstanbul, yalnızca Avrupa yakasından ibaret değil. Anadolu yakası da son yıllarda yapılan yatırımlarla bir cazibe merkezi haline geldi. Hem toplu taşıma ağının genişlemesi, hem de büyük ölçekli konut projelerinin yaygınlaşması Anadolu yakasını geliştirmeye devam ediyor. Önceden merkeze uzak görüldüğü için proje yapılmayan Pendik, Kartal gibi lokasyonlarda, yeni projeler geliştiriliyor. Özellikle Kartal’daki satılık daire projeleri yoğun rağbet görüyor.

Son yapılan metrojesi, Anadolu yakasını tarihi yarımadaya bir adım daha yaklaştırdı. Önümüzdeki 15 senelik dönem için yapılan planlamalar ile de, İstanbul’un bir ucundan öteki ucuna ulaşım çok daha kolay bir hal alacak. Dolayısıyla tüketiciler, merkezi konumdaki kalitesi düşük projelerdense Kartal gibi merkeze uzak olarak görülen konumlardaki kaliteli projelere yönelmeye başladı. Önümüzdeki birkaç seneyi kapsayan ve bizim de yatırım ortaklığı yaptığımız pek çok projede, daha şimdiden son birkaç daireye düşüldü bile.

Kartal’ın Tercih Edilmesinin Sebepleri

Kartal satılık daire projelerinin bu kadar tercih edilmesinin birkaç sebebi var. Bunlardan biri elbette fiyatlar. Son derece nitelikli projeler olmasına rağmen, merkeze uzak konumda görüldükleri için fiyatları merkezi projelere nazaran son derece uygun. Bir diğer sebep ise lokasyonu. Kartal, hem şehrin kalabalığından uzak, hem de denize son derece yakın. Ayrıca planlanan kentsel dönüşüm kapsamında olması sebebiyle, ilçede pek çok özgün proje geliştiriliyor.

Ulaşım açısından son derece uygun konumda olan Kartal, ileride yapılması planlanan ulaşım projelerinin de merkezinde bulunuyor. Hem şehrin merkezine hem de gelişmekte olan Gebze’ye olan yakınlığı da, buranın önemini arttırıyor. Gel gelelim buradaki her konut projesi, ulaşım merkezlerine yakın değil. 3D Konut olarak desteklediğimiz projeler ise, tamamen tüketicilerin ulaşım kolaylığı düşünülerek planlanıyor.

Hayatınızın Sonraki Aşamasını Eviniz Belirliyor

Şu an kirada oturuyor ve Kartal satılık daire projeleriyle ilgileniyorsanız, kesinlikle doğru bir düşüncenin içindesiniz. İlçe, konut projeleri için tam olarak bir cennet niteliğinde. Geliştirilen birbirinden özgün projeler, hem konut sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak, hem de güzel bir manzarayla hayatlarını mutlu şekilde sürdürmelerini sağlamayı hedefliyor. Saunalı, hamamlı, kapalı otoparklı ve 24 saat korumalı projeler, içinde bulunan geniş yeşil alanlarla insanlara stresli şehir hayatının gerginliğini atma fırsatı tanıyor.

Yatırım ortaklığı yaptığımız projelerin çok satılmasının ve rağbet görmesinin sebebi de, tüm bu özellikleri marjinal fikirlerle birleştiriyor oluşu. Kartal civarında geliştirdiğimiz projelerin tamamı birbirinden farklı. Residans veya site şeklinde planlanan birçok projede, şu ana kadar yüksek satış rakamlarına ulaşıldı. Üstelik talep de hala devam ediyor. Kartal içinde planladığımız projelerden bazıları şöyle:

 • Ondörtüç Projesi: İnsay Yapı tarafından geliştirilen projede daireler, 260.000 TL’den başlayan fiyatlar ile satılıyor. 240 ay banka kredisi seçeneği olan ve Mayıs 2018’de tamamlanacak projede az sayıda boş ev kaldı. 3 Boyutlu Ondörtüç projesine ulaşmak için buraya tıklayınız.
 • Blue High Life: Kartal Yakacık’ta yükselecek olan bu residans projesi, İstek İnşaat tarafından tasarlandı. 2017 yılının sonunda başlayacak projeye rağbet çok yüksek. Blue High Life projenin görsellerine ve detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Balkon İstanbul 2: Aralık 2018’de tamamlanacak olan projede az sayıda boş ev kaldı. Balkon İstanbul 2 projesinin detaylarını daha önce blogumuzda paylaşmıştık, buradan yazımızı okuyabilir veya projenin sayfasına gidebilirsiniz.

Herkesle Aynı Fikirde Olmaktan Korkmayın

Kalite, herkes tarafından takdir görür. 3D Konut olarak, bu düşünce kapsamında hareket ediyor ve herkesin beğeneceği projeler geliştirmeye çalışıyoruz. Kartal satılık daire projelerimizin yüksek satış rakamlarına ulaşmasının sebebi olarak da bunu görüyoruz. Doğru ortaklarla çalıştığımız için son derece kaliteli olan projelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için anasayfamızı ziyaret edebilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

kartaldaki-en-yaygin-satilik-daire-listesi

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Emlak Danışmanı ile Çalışmak Neden Avantajlı Biliyor Musunuz?

  Emlak Danışmanı ile Çalışmak Neden Avantajlı Biliyor Musunuz?

  Emlak piyasasında nokta atışı yapacak yatırımların sırrı emlak danışmanı ile çalışmanın avantajlarını bilmektir. Emlak sektörü inanılmaz bir gelişim gösteriyor ve en kazançlı yatırımların da yapıldığı sektör olmaya devam ediyor. İster yaşamak için ister yatırım yapmak için emlak arıyor olun emlak danışmanı ile çalışmak birçok açıdan avantaj sağlar. “Neden emlak danışmanı ile çalışmalıyım” diye soruyorsanız emlak

 • Konut Kredisi Alarak Ev Sahibi Olmak Kolay Mı?

  Konut Kredisi Alarak Ev Sahibi Olmak Kolay Mı?

  Toplu para ile nakit ödeyerek ev sahibi olmak günümüz yaşam koşullarında oldukça zor. Ev sahibi olmak isteyenler için “nasıl konut kredisi alabilirim” sorusu bu nedenle önemli bir sorudur. 2007 yılında yürürlüğe girmiş olan kanun konut kredisi ile ev alma sistemini devreye soktur. Bu sistem tüm dünyada mortgage olarak bilinen kira öder gibi ev sahibi olma

 • Anadolu Yakası’nda En iyi Fiyat Hangi Konut Projelerinde?

  Anadolu Yakası’nda En iyi Fiyat Hangi Konut Projelerinde?

  İstanbul konut projeleri açısından zenginleşirken alıcılar için çok avantajlı seçenekler doğuyor. Konut projeleri Anadolu Yakası fiyatları arasında en avantajlı fırsatları sunan firmalar detaylı proje tanımları ile sitemizde yer alıyor. Anadolu Yakası konut projelerinde ilçelere göre kolay arama yapabileceğiniz sitemizden en iyi fiyat seçeneklerinin sunulduğu konut projelerini inceleyebilirsiniz. Güncel konut projelerinde taksit olanakları, peşinat durumu, ödeme

 • Ucuz Satılık Evler Nerede?

  Ucuz Satılık Evler Nerede?

  Kişiler ev sahibi olmak istedikleri zaman bunu kendi bütçelerinin izin verdiği ölçüde yapmaktadır. Yani ellerinde olan para doğrultusunda ev satın almakta ya da kiralamaktadır. Kimse bütçesinin kaldıramadığı bir ev satın almak istemez ve zaten daireler genellikle nakit para ile alındığı için kişiler ellerinde olduğu kadar nakit para ile ev almaktadır. Bütçeleri doğrultusunda hem ucuz hem

 • İstanbul Kiralık Daire İçin Ucuz Fırsatlar

  İstanbul Kiralık Daire İçin Ucuz Fırsatlar

  İstanbul, Türkiye’de bulunan ve nüfus bakımından en kalabalık olan şehirlerden bir tanesidir. Metropol olduğu için içerisinde milyonlarca insan bulunmaktadır. Milyonlarca insanın temel ihtiyaçlarından bir tanesi olan barınma ihtiyacı da tüm il içerisinde oldukça önemlidir. Bunca insanın yaşadığı İstanbul ilinde kiralık ucuz bir daire bulmak da oldukça zordur. Çünkü nüfus kalabalık olduğu için birinin kiralamaya gücünün

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma