Konut Projesi

İstanbul’daki Yaşam Kalitenizi Artıracak En İyi Konut Projeleri Pendik’ten Geliyor

İstanbul’un en nezih ve güzel semtlerinden biri olan Pendik yeni konut projeleriyle herkesi kendine hayran bırakmış durumda. Birçok yeni konut projesine ev sahipliği yapan Pendik bu zamana kadar gördüğünüz projelerden çok daha farklı projeleri içinde barındırmakta. Size bildiğiniz tüm konut projelerini unutturacak olan Pendik konut projeleri yeni sahiplerine bir sürü olanak da sağlamakta.

Pendik’te yapılan bu projeler her yönden insanlara kalite sunuyor. Pendik’in konumu gereği Sabiha Gökçen havalimanına olan ve tem’e yakın olması açısından konutların değeri de oldukça artıyor. Ayrıca proje sahiplerinin insanların konforu açısından planlamış olduğu bu konutlar sizlere rahat ve konforlu bir hayatı da vadediyor.

Pendik konut projelerinde, 3d olarak sizlere rahatlık ve konforu sunuyoruz. Proje rahatlık ve keyif üzerine tasarlanmıştır. Bireylerin konforu göz önünde tutularak sunulan imkânlar birçok projeye göre üstünlük sağlamaktadır. Bu yüzden tercih edilmesi muhtemeldir.

İşte Sizlere Bildiğiniz Tüm Konut Projelerini Unutturacak Olan Pendik Konut Projelerinden Bazıları

1. Statü Park

3D StatüPark Projesi

StatüPark projesini 3 boyutlu incelemek için tıklayınız.

Pendik’in en güzel semtinde yer alan bu proje sahile olan 1 dk. yürüyüş mesafesiyle sizlere istediğiniz zaman sahile inebilme olanağı sunuyor. Pendik Marina’ya olan yakınlığıyla dikkatleri çeken bu proje sizlere site içerisinde birçok sosyal aktivite yapma olanağı da sağlıyor. Voleybol sahaları, fitness, koşu yolları ve yüzme havuzu gibi alanlar sizleri adeta spor yapmaya teşvik ediyor.

2. Portre Sahil

3D Portre Sahil Projesi

Portre Sahil Projesini detayları incelemek için tıklayınız.

İstanbul’da başlatılan kentsel proje kapsamında gerçekleştirilecek olan bu projenin Pendik konut projeleri arasında en iyi konut projelerinden biri olacağı düşünülmekte. Hala yapım aşaması devam eden bu konut projesi iki blok olmak üzere 142 daireden oluşacak bir yapıdır. Ulaşım yönünden de çok önemli bir konumda olan bu konutlar Pendik Marina’ya ve Hızlı tren hattına oldukça yakın bir konumda yer almakta. Konutların Sabiha Gökçen havalimanına olan yakınlığı ise bir diğer artı yanı. Proje bu kadar teknik donanıma sahipken sosyal donanım kısmı da unutulmamış. Proje kapsamında bulunan güneşlenme terasları, adalar manzarası ve yüzme salonları gibi birçok şey sizlere keyifli zaman geçirme olanağı sunuyor.

3. Kurtköy Paragon

Kurtköy Paragon projesi, konumu ve fiyatlarının detayları için tıklayınız.

Pendik’in en güzel yerlerden olan Kurtköy’de oldukça ihtişamlı bir görüntüye sahip bu proje blok haricinde 4 adet de dubleks villa konutunu kapsamakta. Yeşil alan ve yüzme havuzuyla iç içe olan bu konutlar sizlere adeta huzurlu bir yaşamı vadediyor. Aileler düşünülerek planlanmış olan bu konutlar oldukça ferah ve geniş daireler olduğundan sizlere rahat bir ev ortamda sunuyor. Ayrıca konut yapımında kullanılan malzemelerin kaliteli olması binayı uzun yıllara karşı dayanıklı kılıyor.

4. Vip Kurtköy

Pendik konut projeleri adeta dur durak bilmiyor. Yine bir Kurtköy alanına konumlandırılan bu konutlar insanları görünüşüyle dahi cezp ediyor. Konut sahiplerinin evlerinde ferah ve rahat hissetmesi amaçlanarak yapılan bu konutlar sizlere daha rahat ve aydınlık bir eve sahip olmanın avantajını sunuyor. Mavi ve yeşilin bir arada olduğu yerde konumlandırılan bu evler sizlerin doğadan kopmamasına ve şehrin sıkıntısından biraz da olsa sıyrılabilme imkânına sahip olmanıza neden olacaktır. Sosyal konfor açısından da birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar proje kapsamında olduğundan oldukça sık sosyal aktivite yapma olanağına sahip olacaksınız.

Son olarak sizde gerçekten bir konut sahibi olmak istiyorsanız veya başka bir yere taşınmak istiyorsanız ama bu yere hala karar verememişseniz Pendik’in bu harika konut projeleri sizler için iyi bir tercih olabilir.

istanbuldaki-yasam-kalitenizi-artiracak-en-iyi-konut-projeleri-pendikten-geliyor

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Emlak Danışmanı ile Çalışmak Neden Avantajlı Biliyor Musunuz?

  Emlak Danışmanı ile Çalışmak Neden Avantajlı Biliyor Musunuz?

  Emlak piyasasında nokta atışı yapacak yatırımların sırrı emlak danışmanı ile çalışmanın avantajlarını bilmektir. Emlak sektörü inanılmaz bir gelişim gösteriyor ve en kazançlı yatırımların da yapıldığı sektör olmaya devam ediyor. İster yaşamak için ister yatırım yapmak için emlak arıyor olun emlak danışmanı ile çalışmak birçok açıdan avantaj sağlar. “Neden emlak danışmanı ile çalışmalıyım” diye soruyorsanız emlak

 • Konut Kredisi Alarak Ev Sahibi Olmak Kolay Mı?

  Konut Kredisi Alarak Ev Sahibi Olmak Kolay Mı?

  Toplu para ile nakit ödeyerek ev sahibi olmak günümüz yaşam koşullarında oldukça zor. Ev sahibi olmak isteyenler için “nasıl konut kredisi alabilirim” sorusu bu nedenle önemli bir sorudur. 2007 yılında yürürlüğe girmiş olan kanun konut kredisi ile ev alma sistemini devreye soktur. Bu sistem tüm dünyada mortgage olarak bilinen kira öder gibi ev sahibi olma

 • Anadolu Yakası’nda En iyi Fiyat Hangi Konut Projelerinde?

  Anadolu Yakası’nda En iyi Fiyat Hangi Konut Projelerinde?

  İstanbul konut projeleri açısından zenginleşirken alıcılar için çok avantajlı seçenekler doğuyor. Konut projeleri Anadolu Yakası fiyatları arasında en avantajlı fırsatları sunan firmalar detaylı proje tanımları ile sitemizde yer alıyor. Anadolu Yakası konut projelerinde ilçelere göre kolay arama yapabileceğiniz sitemizden en iyi fiyat seçeneklerinin sunulduğu konut projelerini inceleyebilirsiniz. Güncel konut projelerinde taksit olanakları, peşinat durumu, ödeme

 • Konut Projeleri Nasıl Yapılır?

  Konut Projeleri Nasıl Yapılır?

  Son yıllarda yükselişe geçen konut projeleri hakkında genellikle sadece potansiyel alıcılara neler sunduğu bilinir. Konut projeleri nasıl yapılır son haline gelene kadar hangi aşamalardan geçer bu konuda alıcıların pek bilgisi yoktur. Konut projeleri hayata geçirilirken belli aşamalardan geçen planlama ile ilerlenir. Konut projelerinin şehirleşme organizesi açısından elbette önemli bir yeri var. Ancak planlı şehirleşme için

 • Faizsiz, Kredisiz, Konut Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

  Faizsiz, Kredisiz, Konut Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

  Son birkaç yıl öncesine kadar, konut sahibi olabilmek için yüklü miktarda hazır paramızın olması gerekiyordu. Fakat artık birçok proje dâhilinde, kira öder gibi aylık taksitler ile ev sahibi olabilmemiz mümkün. Üstelik tüm bunları yapabilmek için banka, kredi, kefil ve faiz gibi dertleriniz olmayacak. 3D Konut olarak belirli projeler kapsamında herkesin kolayca ev sahibi olmasını hedefliyor

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma