Konut Projesi

İstanbul’daki Yaşam Kalitenizi Artıracak En İyi Konut Projeleri Pendik’ten Geliyor

İstanbul’un en nezih ve güzel semtlerinden biri olan Pendik yeni konut projeleriyle herkesi kendine hayran bırakmış durumda. Birçok yeni konut projesine ev sahipliği yapan Pendik bu zamana kadar gördüğünüz projelerden çok daha farklı projeleri içinde barındırmakta. Size bildiğiniz tüm konut projelerini unutturacak olan Pendik konut projeleri yeni sahiplerine bir sürü olanak da sağlamakta.

Pendik’te yapılan bu projeler her yönden insanlara kalite sunuyor. Pendik’in konumu gereği Sabiha Gökçen havalimanına olan ve tem’e yakın olması açısından konutların değeri de oldukça artıyor. Ayrıca proje sahiplerinin insanların konforu açısından planlamış olduğu bu konutlar sizlere rahat ve konforlu bir hayatı da vadediyor.

Pendik konut projelerinde, 3d olarak sizlere rahatlık ve konforu sunuyoruz. Proje rahatlık ve keyif üzerine tasarlanmıştır. Bireylerin konforu göz önünde tutularak sunulan imkânlar birçok projeye göre üstünlük sağlamaktadır. Bu yüzden tercih edilmesi muhtemeldir.

İşte Sizlere Bildiğiniz Tüm Konut Projelerini Unutturacak Olan Pendik Konut Projelerinden Bazıları

1. Statü Park

3D StatüPark Projesi

StatüPark projesini 3 boyutlu incelemek için tıklayınız.

Pendik’in en güzel semtinde yer alan bu proje sahile olan 1 dk. yürüyüş mesafesiyle sizlere istediğiniz zaman sahile inebilme olanağı sunuyor. Pendik Marina’ya olan yakınlığıyla dikkatleri çeken bu proje sizlere site içerisinde birçok sosyal aktivite yapma olanağı da sağlıyor. Voleybol sahaları, fitness, koşu yolları ve yüzme havuzu gibi alanlar sizleri adeta spor yapmaya teşvik ediyor.

2. Portre Sahil

3D Portre Sahil Projesi

Portre Sahil Projesini detayları incelemek için tıklayınız.

İstanbul’da başlatılan kentsel proje kapsamında gerçekleştirilecek olan bu projenin Pendik konut projeleri arasında en iyi konut projelerinden biri olacağı düşünülmekte. Hala yapım aşaması devam eden bu konut projesi iki blok olmak üzere 142 daireden oluşacak bir yapıdır. Ulaşım yönünden de çok önemli bir konumda olan bu konutlar Pendik Marina’ya ve Hızlı tren hattına oldukça yakın bir konumda yer almakta. Konutların Sabiha Gökçen havalimanına olan yakınlığı ise bir diğer artı yanı. Proje bu kadar teknik donanıma sahipken sosyal donanım kısmı da unutulmamış. Proje kapsamında bulunan güneşlenme terasları, adalar manzarası ve yüzme salonları gibi birçok şey sizlere keyifli zaman geçirme olanağı sunuyor.

3. Kurtköy Paragon

Kurtköy Paragon projesi, konumu ve fiyatlarının detayları için tıklayınız.

Pendik’in en güzel yerlerden olan Kurtköy’de oldukça ihtişamlı bir görüntüye sahip bu proje blok haricinde 4 adet de dubleks villa konutunu kapsamakta. Yeşil alan ve yüzme havuzuyla iç içe olan bu konutlar sizlere adeta huzurlu bir yaşamı vadediyor. Aileler düşünülerek planlanmış olan bu konutlar oldukça ferah ve geniş daireler olduğundan sizlere rahat bir ev ortamda sunuyor. Ayrıca konut yapımında kullanılan malzemelerin kaliteli olması binayı uzun yıllara karşı dayanıklı kılıyor.

4. Vip Kurtköy

Pendik konut projeleri adeta dur durak bilmiyor. Yine bir Kurtköy alanına konumlandırılan bu konutlar insanları görünüşüyle dahi cezp ediyor. Konut sahiplerinin evlerinde ferah ve rahat hissetmesi amaçlanarak yapılan bu konutlar sizlere daha rahat ve aydınlık bir eve sahip olmanın avantajını sunuyor. Mavi ve yeşilin bir arada olduğu yerde konumlandırılan bu evler sizlerin doğadan kopmamasına ve şehrin sıkıntısından biraz da olsa sıyrılabilme imkânına sahip olmanıza neden olacaktır. Sosyal konfor açısından da birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar proje kapsamında olduğundan oldukça sık sosyal aktivite yapma olanağına sahip olacaksınız.

Son olarak sizde gerçekten bir konut sahibi olmak istiyorsanız veya başka bir yere taşınmak istiyorsanız ama bu yere hala karar verememişseniz Pendik’in bu harika konut projeleri sizler için iyi bir tercih olabilir.

istanbuldaki-yasam-kalitenizi-artiracak-en-iyi-konut-projeleri-pendikten-geliyor

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Avantaj Sağlayacak Konut Sektörü Analizi Nasıl Yapılır?

  Avantaj Sağlayacak Konut Sektörü Analizi Nasıl Yapılır?

  Konut sektörü ülkemizde her geçen yıl hızını arttırarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Konut sektöründe yatırım yapmak isteyenler ve avantajlı fiyatlara en iyi konutları almak isteyenler için ilk adım konut sektörü analizi hakkında bilgi sahibi olmak. Değişen sektör koşullarında avantaj sağlayacak konut sektörü analizini nasıl yapacağımızı bu yazımızda inceleyeceğiz. Konut satışları istatistikleri, hangi bölgelerde hangi

 • Konut ve Emlak Sektörü Elinizin Altında

  Konut ve Emlak Sektörü Elinizin Altında

  İnternet sayesinde anlık ve güncel bilgilere ulaşmak çok kolay hale geldi. Üstelik bu bilgilere ulaşabilmek için birçok sitede bulunuyor. İnternet sayesinde emlak sektörü tabiri caizse elinizin altında bulunmaktadır. Hangi proje hangi aşamada bulunduğunuz şehirde hangi projeler gerçekleştiriliyor bu tür bilgilere ulaşabilmek için internet yeterli ve yerinde bir kaynak. Konut denilince akla gelen her türlü bilgiye

 • Göz Kamaştıran Konut Projeleri

  Göz Kamaştıran Konut Projeleri

  Gün geçmiyor ki yeni bir konut projesi ile karşılaşmayalım. Her gün devasa binalar gökyüzüne doğru yükseliyor ve yepyeni yaşam alanları hizmete giriyor. Tabii ki bu yoğun inşaat faaliyetlerinin tek bir öznesi var o da insan. İnsan odaklı projeler insanların gereksinimlerini göz önüne alarak gerçekleştiriliyor. Amaç sadece bina meydana getirmek değil, nitelikli yaşam alanları tasarlamak oluyor.

 • Emlak Projeleri ve Kampanyalı Projeler

  Emlak Projeleri ve Kampanyalı Projeler

  TV reklamlarına baktığınızda banka reklamlarının yanı sıra emlak reklamlarının da çok olduğunu görebilirsiniz. Ülkemizin birçok farklı noktasında yapılan emlak projelerinin reklamlarını rahatlıkla TV ekranlarından görebiliyoruz. Aslında eskiden TV reklamlarında bu kadar emlak projesi göremezdik. Bu yoğunluk artışının ana nedeni, ülkemizde canlı ve talep oranı yüksek bir emlak sektörünün varlığıdır. Her gün birçok reklam kampanyalı projeler

 • 3D Konut Projeleri

  3D Konut Projeleri

  3Dkonut.com sadece Türkiye değil, Dünya üzerinde Google Earth tabanını kullanan ilk ve tek 3 boyutlu konut portalıdır. Yüze yakın sektör içerisinde binlerce binayı Google Earth aracılığı ile bulunduğu lokasyon üzerinde 3 boyutlu olarak tüm dünyada görmelerini sağlayan 3DLocationEarth’un projelerinden bir tanesi de 3D Konut’tur. Türkiye üzerinde tamamlanmış ve yapılmaya devam eden projeleri tüm kullanıcılarına tek

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma

3DKonut Blog

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

Bizi Takip Edin