Konut Projesi

Göz Kamaştıran Konut Projeleri

Gün geçmiyor ki yeni bir konut projesi ile karşılaşmayalım. Her gün devasa binalar gökyüzüne doğru yükseliyor ve yepyeni yaşam alanları hizmete giriyor. Tabii ki bu yoğun inşaat faaliyetlerinin tek bir öznesi var o da insan. İnsan odaklı projeler insanların gereksinimlerini göz önüne alarak gerçekleştiriliyor. Amaç sadece bina meydana getirmek değil, nitelikli yaşam alanları tasarlamak oluyor.

Nitelikli yaşam alanları tasarlamak günümüz konut projeleri ve emlak sektöründe bakış açısını oluşturuyor. Özellikle yeni nesil projelerin tamamına yakınında yeni insan ihtiyaçlarına göre tasarımlar yapılıyor. Akıllı ev sistemleri, doğaya yakınlık, ulaşım yollarının yakınında olması bir projeyi tasarlarken tasarımcıların dikkat ettiği unsurlardan sadece bir kaçını oluşturmaktadır.

Yeni Nesil Konut Projeleri ve Beklentiler

Yeni konut projeleri müşteri merkezli olarak ortaya konuluyor. Özellikle büyük şehirlerde şehrin keşmekeşinden sıkılan insanlar kendilerini en azından evlerinde rahat hissetmek istiyor. Bunun yanı sıra teknoloji de konut projelerinde olmazsa olmazlar arasında.

Teknoloji yoğun konut projelerinde daha çok güvenlik ve gündelik işleri kolaylaştırmak adına kullanılıyor. Örneğin görüntülü sistemler kapımıza gelen kişinin kim olduğunu görebilmemizi sağlıyor. Hırsız ya da dolandırıcılardan uzak kalmak isteyen ev sahipleri bu tür teknolojik donanıma sahip projelere rağbet gösteriyor.

Teknolojinin yeni nesil konut projelerinde kendine yer bulduğu bir diğer alan yaşamı kolaylaştırmak. Kendiliğinden kapanan perdeler, ya da biz evde değilken evi kontrol edebilmemizi sağlayan teknolojiler akıllı ev sistemleri içerisine giriyor. Akıllı ev sistemleri yeni nesil konut projelerinde olmazsa olmazlar arasında.

Yeni nesil konut projelerinin teknolojinin yanında başka öncelikleri de var. Örneğin yeşil alanlar ve sosyal mekânlar bu önceliklerden birkaçı. Günümüz insanı mini şehirlerde site içi yaşamı tercih ediyor. Büyükşehirlerde her yerin beton ile kaplanıyor olması yeşile olan ihtiyacı da ortaya çıkarıyor. Bu nedenle yeni nesil projelerde site içi sosyal mekânların yanı sıra yeşil alanlara da yeterince yer ayrılıyor.

Yeni nesil konut projelerinde bir diğer dikkat edilen husus ise, ulaşımdır. İstanbul gibi büyük şehirlerde ulaşım başlı başına bir çile. İnsanları ulaşım sıkıntısından kurtarmak için ise yeni yapılar ve projeler ulaşım yolları dikkate alınarak hayata geçiriliyor.

Yeni Konut Projeleri İçin 3DKonut

İlgilendiğiniz veya gerçekleşmesini beklediğiniz konut projeleri hakkında bilgi almak ve emlak sektöründeki gelişmeleri takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Emlak sektöründeki en son gelişmeler ve emlak sektörü ile ilgili güncel bilgiler için bizi tercih edin.

Güncel konut projeleri ve TOKİ haberlerinden, güncel emlak vergisi bilgilerine, kentsel dönüşümden gayrimenkul yatırımlarına, şirket haberlerinden tasarım ve dekorasyondaki gelişmelere kadar emlak ile ilgili ne varsa buradadır. Şehir şehir gerçekleştirilen projelere ve inşaat sektörüne yön veren firma isimlerine ulaşmak için takipte kalın. Konut ve emlak ile ilgili her türlü bilgiye bizim aracılığımız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

goz-kamastiran-konut-projeleri

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Avantaj Sağlayacak Konut Sektörü Analizi Nasıl Yapılır?

  Avantaj Sağlayacak Konut Sektörü Analizi Nasıl Yapılır?

  Konut sektörü ülkemizde her geçen yıl hızını arttırarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Konut sektöründe yatırım yapmak isteyenler ve avantajlı fiyatlara en iyi konutları almak isteyenler için ilk adım konut sektörü analizi hakkında bilgi sahibi olmak. Değişen sektör koşullarında avantaj sağlayacak konut sektörü analizini nasıl yapacağımızı bu yazımızda inceleyeceğiz. Konut satışları istatistikleri, hangi bölgelerde hangi

 • Konut ve Emlak Sektörü Elinizin Altında

  Konut ve Emlak Sektörü Elinizin Altında

  İnternet sayesinde anlık ve güncel bilgilere ulaşmak çok kolay hale geldi. Üstelik bu bilgilere ulaşabilmek için birçok sitede bulunuyor. İnternet sayesinde emlak sektörü tabiri caizse elinizin altında bulunmaktadır. Hangi proje hangi aşamada bulunduğunuz şehirde hangi projeler gerçekleştiriliyor bu tür bilgilere ulaşabilmek için internet yeterli ve yerinde bir kaynak. Konut denilince akla gelen her türlü bilgiye

 • Emlak Projeleri ve Kampanyalı Projeler

  Emlak Projeleri ve Kampanyalı Projeler

  TV reklamlarına baktığınızda banka reklamlarının yanı sıra emlak reklamlarının da çok olduğunu görebilirsiniz. Ülkemizin birçok farklı noktasında yapılan emlak projelerinin reklamlarını rahatlıkla TV ekranlarından görebiliyoruz. Aslında eskiden TV reklamlarında bu kadar emlak projesi göremezdik. Bu yoğunluk artışının ana nedeni, ülkemizde canlı ve talep oranı yüksek bir emlak sektörünün varlığıdır. Her gün birçok reklam kampanyalı projeler

 • 3D Konut Projeleri

  3D Konut Projeleri

  3Dkonut.com sadece Türkiye değil, Dünya üzerinde Google Earth tabanını kullanan ilk ve tek 3 boyutlu konut portalıdır. Yüze yakın sektör içerisinde binlerce binayı Google Earth aracılığı ile bulunduğu lokasyon üzerinde 3 boyutlu olarak tüm dünyada görmelerini sağlayan 3DLocationEarth’un projelerinden bir tanesi de 3D Konut’tur. Türkiye üzerinde tamamlanmış ve yapılmaya devam eden projeleri tüm kullanıcılarına tek

 • Emlak Danışmanı ile Çalışmak Neden Avantajlı Biliyor Musunuz?

  Emlak Danışmanı ile Çalışmak Neden Avantajlı Biliyor Musunuz?

  Emlak piyasasında nokta atışı yapacak yatırımların sırrı emlak danışmanı ile çalışmanın avantajlarını bilmektir. Emlak sektörü inanılmaz bir gelişim gösteriyor ve en kazançlı yatırımların da yapıldığı sektör olmaya devam ediyor. İster yaşamak için ister yatırım yapmak için emlak arıyor olun emlak danışmanı ile çalışmak birçok açıdan avantaj sağlar. “Neden emlak danışmanı ile çalışmalıyım” diye soruyorsanız emlak

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma

3DKonut Blog

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

Bizi Takip Edin