İnşaat Projesi Konut Projesi

Emlak Projeleri ve Kampanyalı Projeler

TV reklamlarına baktığınızda banka reklamlarının yanı sıra emlak reklamlarının da çok olduğunu görebilirsiniz. Ülkemizin birçok farklı noktasında yapılan emlak projelerinin reklamlarını rahatlıkla TV ekranlarından görebiliyoruz. Aslında eskiden TV reklamlarında bu kadar emlak projesi göremezdik. Bu yoğunluk artışının ana nedeni, ülkemizde canlı ve talep oranı yüksek bir emlak sektörünün varlığıdır.

Her gün birçok reklam kampanyalı projeler ile inşaat firmaları projelerini sergilemektedir. Orta ve üst gelir grubunu hedefleyen bu projelerle insanların daha nitelikli yaşam alanlarına duyduğu ihtiyaca dönük çalışmalar yapılmaktadır. Alt gelir grubuna yönelik emlak projeleri de mevcuttur. Bu projeler genellikle TOKİ eli ile yerine getirilmektedir.

Kampanyalı Projeler ve Emlak Sektörü

Bir gayrimenkule yatırım yapmak çoğu zaman kazançlı bir yatırımdır. Bu nedenle de insanlar genellikle yatırımlarını toprağa, binaya ya da çeşitli taşınmazlara, bir zaman sonra değeri artacak umudu ile yapmaktadırlar. Gerçekten de gayrimenkul, gelecek vaat eden bir yatırım aracıdır.

Gayrimenkul yatırımları, önemli birer yatırım aracı olduğundan dolayı insanlar; bu yatırım araçlarına erkenden ya da avantajlı bir şekilde ulaşmak istemektedirler. Bu nedenle de firmaların halka duyurdukları projelere talep artmaktadır. Firmalar da daha fazla müşteriye ulaşabilmek için kampanyalı projeler yürütmektedir.

Firmaların kampanyaları değişkenlik arz etmektedir. Bazı firmalar lansman fiyatı kavramını hayatımıza sokarak proje ilan edildiğinde, daha düşük ücretler ile projeye ortak olma imkânını sağlamaktadırlar. Bazı firmalar ise, uzun vadeli ödeme çözümleri sağlayarak ödemelerde kolaylıklar sağlamaktadırlar.

Kampanyalı projeler müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde düzenlenmektedir. Bazı projelerde kira garantisi kampanya dâhilinde sunulurken, bazı projelerde ise müşterilere kredi kullandırma imkânı sunulmaktadır. Kampanyalı projeler, ev ya da meskun mahal olabileceği gibi, aynı zamanda iş yeri ya da rezidans tarzı yapılarda da olabilmektedir.

Emlak sektörüne bakıldığında projelere uygun fiyatlar ile dahil olabilmenin en uygun yolu kampanyaları takip etmekten geçer. Kampanyalar sayesinde bir daireyi ya da işyerini ederinden daha ucuza satın alabilmek pekala mümkündür. Bu nedenle projelerden zamanında haberdar olmak ve maddi kazanç sağlamak için emlak sektöründeki gelişmeleri zamanında öğrenmek gerekir.

Kampanyalı Projeler İçin 3DKonut

Eğer siz de kampanyalı projeler ile emlak yatırımı yapmak istiyor iseniz kampanyalardan zamanında haberdar olabilmek için bizi tercih edebilirsiniz. Bizim ile emlak sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek güncel kampanya ve projelerden uzak kalmamış olursunuz.

Gayrimenkuldeki gelişmelerden TOKİ projelerine, şirket haberlerinden tasarım ve dekorasyon gelişmelerine, kentsel dönüşüm haberlerinden şehir şehir kampanyalı projeler ile ilgili bilgilere gibi emlak ile ilgili her türlü habere ve bilgiye bizim ile ulaşabilirsiniz.

Emlak sektörüne kendinizi ya da firmanızı tanıtmak için de bizi tercih edebilirsiniz. Yapım aşamasındaki projelere dahil olmak ya da tamamlanmış projeler hakkında bilgi sahibi olabilmek için bizi tercih edebilirsiniz.

emlak-projeleri-ve-kampanyali-projeler

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Avantaj Sağlayacak Konut Sektörü Analizi Nasıl Yapılır?

  Avantaj Sağlayacak Konut Sektörü Analizi Nasıl Yapılır?

  Konut sektörü ülkemizde her geçen yıl hızını arttırarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Konut sektöründe yatırım yapmak isteyenler ve avantajlı fiyatlara en iyi konutları almak isteyenler için ilk adım konut sektörü analizi hakkında bilgi sahibi olmak. Değişen sektör koşullarında avantaj sağlayacak konut sektörü analizini nasıl yapacağımızı bu yazımızda inceleyeceğiz. Konut satışları istatistikleri, hangi bölgelerde hangi

 • Konut ve Emlak Sektörü Elinizin Altında

  Konut ve Emlak Sektörü Elinizin Altında

  İnternet sayesinde anlık ve güncel bilgilere ulaşmak çok kolay hale geldi. Üstelik bu bilgilere ulaşabilmek için birçok sitede bulunuyor. İnternet sayesinde emlak sektörü tabiri caizse elinizin altında bulunmaktadır. Hangi proje hangi aşamada bulunduğunuz şehirde hangi projeler gerçekleştiriliyor bu tür bilgilere ulaşabilmek için internet yeterli ve yerinde bir kaynak. Konut denilince akla gelen her türlü bilgiye

 • Göz Kamaştıran Konut Projeleri

  Göz Kamaştıran Konut Projeleri

  Gün geçmiyor ki yeni bir konut projesi ile karşılaşmayalım. Her gün devasa binalar gökyüzüne doğru yükseliyor ve yepyeni yaşam alanları hizmete giriyor. Tabii ki bu yoğun inşaat faaliyetlerinin tek bir öznesi var o da insan. İnsan odaklı projeler insanların gereksinimlerini göz önüne alarak gerçekleştiriliyor. Amaç sadece bina meydana getirmek değil, nitelikli yaşam alanları tasarlamak oluyor.

 • 3D Konut Projeleri

  3D Konut Projeleri

  3Dkonut.com sadece Türkiye değil, Dünya üzerinde Google Earth tabanını kullanan ilk ve tek 3 boyutlu konut portalıdır. Yüze yakın sektör içerisinde binlerce binayı Google Earth aracılığı ile bulunduğu lokasyon üzerinde 3 boyutlu olarak tüm dünyada görmelerini sağlayan 3DLocationEarth’un projelerinden bir tanesi de 3D Konut’tur. Türkiye üzerinde tamamlanmış ve yapılmaya devam eden projeleri tüm kullanıcılarına tek

 • Gelişen Şehirler ve İnşaat Projeleri

  Gelişen Şehirler ve İnşaat Projeleri

  Ülkemiz her geçen gün daha fazla büyüyor. Şehirlerimiz eskisine nazaran daha fazla inşaat alanına sahip. Her gün TV kanallarında yeni inşaat projelerinin reklamlarına şahit oluyoruz. Yepyeni yaşam alanlarının yanı sıra proje halindeki inşaat planları da şehirlerin ve ülkenin gelişim aşamasında nasıl bir vizyona sahip olduğunu gösteriyor. Yeni yaşam alanları arayan insanlar yeni inşaat projesi ya

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma

3DKonut Blog

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

Bizi Takip Edin