Satılık-Kiralık

Toplu Taşıma Araçlarına En Yakın Kartal Satılık Daireleri

İstanbul’da oturuyorsanız şu an pencereden kafanızı çıkarıp dışarı bakın. Her gün yanından geçtiğiniz uzun ve görkemli yapılarla karşılaştınız mı? İstanbul’un yeni yüzü işte bu. İçinde bir insanın ihtiyaç duyabileceği her şeyi karşılamak üzere dizayn edilmiş mekanlarla dolu yeni yapılar. Bu yapılar İstanbul’un her yerinde yükseliyor ve yükselmeye devam edecek. Soru şu; Şu an kirada oturduğunuz evinizden bu lüks yapılara taşınmanın bir yolu var mı? Cevap ise basit: Kartal’daki satılık daireler.

Herkesin evlenmeden önce veya evlendiği andan itibaren aklına ilk gelen bir ev sahibi olmaktır. Ünlü deyişte değinildiği gibi, başını sıkacak bir dam olsa yeter. Şu an öyle büyük projeler yapılıyor ki, bunlara yalnızca dam demek büyük haksızlık olacaktır. Spor salonundan saunaya, havuzundan yeşil alanlarına kadar, bu projeler içlerinde çok büyük olanaklar barındırıyor.

Sadece başını sokacak bir dam arayanlar için bile cezbedici pek çok fırsatın olduğu bu projeler arasından seçim yapmak ise, tamamen tüketicinin takdirine kalmış durumda. Her biri orijinal olma sloganıyla ortaya çıksa da, bizim de yatırım ortaklığını yaptığımız birkaç proje dışında tamamı biribirinin neredeyse aynı. Dolayısıyla insanlar yapacakları seçimi günlük hayatlarını daha da kolaylaştıracak genel konular üzerinden yapıyor.

Projenin Konumu Çok Büyük Önem Taşımıyor

İstanbul, toplu taşıma sistemi her sene biraz daha büyüyen bir şehir. Şehrin bir ucundan öteki ucuna gitmek, on sene önceye kıyasla olağanüstü derecede kolay. Genelde şehir merkezine yakın yerlerde ev tutmak isteyen tüketici de bunun yavaş yavaş farkına varıyor. Kağıthane, Çatalca ve Kartal satılık daire projeleri bu sebeple de cazibe arzediyor.

Metronun İstanbul Anadolu yakasına da taşınmasının ardından, Kartal bölgesindeki daire satışı da tırmandı. Gerek şehir merkezindeki binalara kıyasla çok ucuz fiyatları, gerek ulaşım kolaylığı, gerekse yapılan projelerin niteliği sebebiyle Kartal satılık daire projeleri toplumdaki her kesim tarafından tercih edilen daireler olmaya başladı. İnsanların bu bölgeden ev alırken baktığı iki önemli husus var: Ulaşım ve projenin niteliği.

Nitelikli Projeler Üreterek Cazibe Merkezi Yaratıyoruz

3D Konut olarak, yatırım ortaklığı yaptığımız projelerin özgün ve nitelikli olmasına özen gösteriyoruz. Sosyal olanakları bol olan, yeşil ile teknolojiyi buluşturan ve ulaşım merkezlerine yakın olan projeler geliştiriyoruz. İstanbul Anadolu yakasında başlamış olan veya henüz başlangıç aşamasında olan onlarca projemiz arasından, ulaşım noktalarına en uygun olan Kartal satılık daire projeleri şu şekilde sıralalanabilir:

Ondörtüç Projesinin 3 boyutlu hali.

 • Ondörtüç Projesi: İnsay Yapı tarafından geliştirlen proje kapsamında, 260.000 TL’den başlayan fiyatlar ile daire satışı yapılıyor. Anahtar teslimi Mayıs 2018’de yapılacak projede ödeme kolaylığı için 240 ay banka kredisi veriliyor.

Ondörtüç Projesini 3 boyutlu halini incelemek için tıklayınız

 • Balkon İstanbul 2: Aralık 2018’de anahtar teslimi yapacak olan proje Mak Group tarafından Kartal Yakacık’ta yapılıyor. Konumu ve lokasyonu açısından oldukça cazip olan projede daireler 80 – 149 m2 aralığında planlanıyor.

Balkon İstanbul 2 projesini incelemek için tıklayınız

Blue High Life Projesi

 • Blue High Life: Kartal Yakacık’ta gerçekletirilmesi düşünülen proje, İstek İnşaat tarafından kentsel dönüşüm kapsamında tasarlandı. 350 değişik konseptte planlanan bu rezidans projesinin yapımına 2017 yılının sonunda başlanması düşünülüyor.

Blue High Life Projesine ulaşmak için tıklayınız

Doğru Proje Tercihi Sizi Mutlu Edecek

3D konut olarak, hayatınızın geri kalanında mutlu olabileceğiniz projeleri desteklemeye gayret ediyoruz. Ulaşım noktalarına son derece yakın Kartal satılık daire projeleri ile şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yukarıda sözü geçen projeler ve daha birçok farklı proje ile ilgili bilgi almak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

toplu-tasima-araclarina-en-yakin-kartal-satilik-daireleri

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Satılık Daire Neden Krediye Uygun Olmaz?

  Satılık Daire Neden Krediye Uygun Olmaz?

  Bir ev almak isteyen çoğu kişinin öncelikli amacı satın alacağı evin konut kredisi için uygun şartlar taşımasıdır. Bu nedenle de satılık daire neden krediye uygun olmaz şeklinde bir soruya cevap ararlar. Çünkü satılık bir daire eğer konut kredisi gibi bir desteklemeden yoksun ise devletin konut alınmasını teşvik etmek için çeşitli vergilerden muaf tutması da söz

 • İstanbul’daki Satılık Daire İlanlarının Avantajları ve Dezavantajları

  İstanbul’daki Satılık Daire İlanlarının Avantajları ve Dezavantajları

  3D Konut sitesi olarak İstanbul genelinde mimari özelliklerine, konum özelliklerine, fiyat avantajlarına göre seçim yapabileceğiniz satılık daire ilanlarını ileri teknoloji olanakları ile sunuyoruz. Satılık daireleri sanki oradaymışsınız gibi gezebilir her ayrıntıyı dikkatle inceleyebilirsiniz. İstanbul’da satılık daire ilanlarında milyonlarca farklı seçenek arasından en doğru seçimi yapmak için sitemizden özel satılık daire arama seçeneklerini kullanabilirsiniz. Peki İstanbul’un

 • İstanbul’da En Çok Satılan Daireler Hangi İlçelerde?

  İstanbul’da En Çok Satılan Daireler Hangi İlçelerde?

  İstanbul’da yeni yapılan konut projeleri ile değişen emlak piyasasındaki hareketlilik 3D Konut sitemizden gözlenebilir. İstanbul’da Esenyurt, Beylikdüzü ve Başakşehir en çok daire satılan ilçeler olarak görünürken Esenyurt 6 bin 707 adetlik satışla en önde olan ilçe olarak sitemizde ayrıntılı daire seçenekleri ile sunuluyor. Markalı konut projelerinin fazla olduğu bu bölgelerde satılık daire fiyatlarını ve hangi bölgede

 • Satılık Daire Sunumu Nasıl Yapılmalı?

  Satılık Daire Sunumu Nasıl Yapılmalı?

  Güçlü bir pazarlama tekniği olan sunum gayrimenkule ait bilgilerin tam ve eksiksiz olarak bilinmesini gerektiriyor. Sunum potansiyel müşteri ile iletişime geçildiği ilk andan itibaren başlıyor. Telefon, faks ya da e-mail yoluyla yapılabileceği gibi yüz yüze de yapılabiliyor. Portföyünüzdeki gayrimenkullerin potansiyel müşteriye uygun şekilde anlatılması ve satışı gerçekleştirme sunumunuzun amacı olmalıdır. Satılık daire sunumu her şeyden önce

 • 2017 Teslim Konut Projelerinde Fırsatları Kaçırmayın

  2017 Teslim Konut Projelerinde Fırsatları Kaçırmayın

  Günümüzün gözde sektörü olan konut sektörü çok kazandıran ve karlı bir sektördür. Sadece satış yapanlar değil aynı zamanda ev sahipleri de bu kardan pay alabilmektedir.  Bunun için yapılması gereken fırsatları kaçırmamaktır. Gerek TV reklamlarında gerekse de internet mecrasında emlak sektörü ile ilgili reklamları görebilmeniz mümkündür. Bu reklamları takip ederek var olan fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Ev

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma

3DKonut Blog

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

Bizi Takip Edin