Konut Projesi

Faizsiz, Kredisiz, Konut Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

Son birkaç yıl öncesine kadar, konut sahibi olabilmek için yüklü miktarda hazır paramızın olması gerekiyordu. Fakat artık birçok proje dâhilinde, kira öder gibi aylık taksitler ile ev sahibi olabilmemiz mümkün.

Faizsiz, Kredisiz, Konut Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

Üstelik tüm bunları yapabilmek için banka, kredi, kefil ve faiz gibi dertleriniz olmayacak. 3D Konut olarak belirli projeler kapsamında herkesin kolayca ev sahibi olmasını hedefliyor ve ödeme konusundaki kolaylıklarımız ile hayal ettiğiniz ev sizin olsun istiyoruz.

Konut Sahibi Olmam için İzlemem Gereken Süreç Nedir?

Sizin de en büyük hayaliniz borçsuz, kefilsiz ve faizsiz bir konut sahibi olmak ise tam anlamı ile doğru adrestesiniz. Bu durumda izlemeniz gereken ilk adım hayallerinizi süsleyen evin nasıl olduğu olmalıdır. İstediğiniz evin özelliklerini belirledikten sonra sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Site ana sayfa üzerinde bulunan “Projeler” başlığı adı altında hangi illerde, hangi projelere imza attığımızın bilgisi yer alıyor. Bu projeleri incelemeden önce kendi bulunduğunuz ili seçmelisiniz. Sonrasında karşınıza bulunduğunuz il içerisinde yer alan tüm projelerimiz çıkacak ve size bunun ardından sadece inceleyerek, seçim yapmak kalacak.

Sizlere Projelerimiz Kapsamında Hangi Bilgileri Sunuyoruz?

3D konut olarak sitemizi ziyaret ettikten sonra, sizlere bulunduğunuz ile yönelik projelerimizi yayınladığımızdan bahsetmiştik. Bunun dışında yine genel anlamda sunduğumuz yıl bazlı projelerimiz bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak,

 • 2017 Teslim Projeler: Bu başlık adı altında sizlere 2017 yılı içerisinde teslim edilecek projeler, İstanbul ili öncelikli olmak üzere hangi illerde 2017 yılı içerisinde teslim edilecek projeler var? 2017 yılı içerisinde teslim edilecek projeler arasında hangi projeler yer alıyor gibi detaylar konusunda bilgi veriyoruz.

Bu başlık adı altında Türkiye’de projeye yer verdiğimiz bütün illeri almış olsak da önceliğimiz en çok talep gören İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki projeleri toparlamak oldu. Sizlere daha kolay görüntüleyebilmeniz açısından harita üzerinde nerede, kaç adet projemizin olduğu detaylarını gösteriyoruz. Sonrasında hemen altında ise tüm projelerimizi, bilmeniz gereken bütün detayları ile sizlere aktarıyoruz.

 • 2018 Teslim Projeler: 2018 yılı içerisinde, sahiplerine teslim edilmek üzere hazırlanan projeleri kapsamaktadır. Türkiye genelinde projelere imza atıyoruz fakat 2018 yılında da başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere diğer projelerimiz için teslimat yapmayı hedefliyoruz. Bir yıl önce başlanılan projelerin bitişi ve teslimatı diğer yılı da etkilediği için 2018 yılı içerisinde de öncelik verilen şehirler aynı kalıyor. 2018 yılı için konut yatırımcıları ya da kendi evinde oturmak isteyenler, yeni yılın gelmesi ile birlikte fiyatlarda artış olacak mı ya da yeni yıl içerisinde hangi bölgeler değerlenecek gibi sorularını bizlere yöneltmekten kendilerini alamıyorlar.
 • 2019 Teslim Projeler: Dört ana başlıktan birisi de 2019 yılı itibari ile teslim edilecek projelerimizdir. 2019 yılı teslimatları için bina yapımları ve çalışmalar yeni planlanmaya başlandığı için burada ağırlık ya da öncelik verilen belirli şehirler bulunmamaktadır. Fakat mevcut projelerin tamamlanmamış olması riskine karşılık Ankara, İzmir ve İstanbul illeri bu noktada da devreye girmektedir.
 • 2019’da Ödemeye Başla: Bu projeler konut sahiplerini en fazla heyecanlandıran kategori başlığıdır. Emlak konut GYO öncülüğünde şimdi satın almaya karar verdiğiniz ve satın aldığınız konutun ödemelerine 2019 yılı içerisinde başlıyorsunuz. Bu da sizlere yaklaşık bir yıla yakın zaman tanınması ve kendinizi buna göre hazırlamak demek oluyor. Sahip olacağınız evi hemen satın alıyorsunuz. Fakat yatırımınız için ödemelerinize 2019 Ocak ayı itibari ile başlıyorsunuz. Bu da konut sahiplerinin herhangi bir zamdan etkilenmeden, kendilerini fiyat konusunda garantiye alması demek oluyor.

nasil-konut-sahibi-olabilirim

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Konut Sektöründe Neler Oluyor

  Konut Sektöründe Neler Oluyor

  Konut sektöründe gerçekleşen dalgalanmalar ve buna bağlı olarak süregelen yatırım hırsı ile birlikte taşınmazın her zamanki önemini koruduğu aşikârdır. Konut piyasası 2016 yılının ilk yarılarında yaşadığı durgunluğu yılın ikinci yarısında da artarak devam ettirmiş buna bağlı olarak da taşınmaza yatırım sayısında azalma gözlenmişti. Ancak 2017 yılının ilk aylarında konut sektöründe yeni bir canlanma ile gerek

 • Konut Sektörü Hayatı Yeniden Şekillendiriyor

  Konut Sektörü Hayatı Yeniden Şekillendiriyor

    Ülkemiz kalkınmakta olan bir ülke olup, ülkenin büyük bir kısmı şantiye görünümündedir. Yollar, hava alanları yapılmakta, mega projeler tek tek bitirilmektedir. Birçok insan ev sahibi olmak için fırsat kollamaktadır. Bunun bir sonucu olarak da ülkemizde konut projeleri ardı ardına hayata geçirilmektedir. Gerek devlet eliyle gerekse de özel sektör eliyle birçok farklı konut projesi hayata

 • 2017 Teslim Konut Projelerinde Fırsatları Kaçırmayın

  2017 Teslim Konut Projelerinde Fırsatları Kaçırmayın

  Günümüzün gözde sektörü olan konut sektörü çok kazandıran ve karlı bir sektördür. Sadece satış yapanlar değil aynı zamanda ev sahipleri de bu kardan pay alabilmektedir.  Bunun için yapılması gereken fırsatları kaçırmamaktır. Gerek TV reklamlarında gerekse de internet mecrasında emlak sektörü ile ilgili reklamları görebilmeniz mümkündür. Bu reklamları takip ederek var olan fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Ev

 • Kartal’daki En Yaygın Satılık Daire Listesi

  Kartal’daki En Yaygın Satılık Daire Listesi

  İstanbul, yalnızca Avrupa yakasından ibaret değil. Anadolu yakası da son yıllarda yapılan yatırımlarla bir cazibe merkezi haline geldi. Hem toplu taşıma ağının genişlemesi, hem de büyük ölçekli konut projelerinin yaygınlaşması Anadolu yakasını geliştirmeye devam ediyor. Önceden merkeze uzak görüldüğü için proje yapılmayan Pendik, Kartal gibi lokasyonlarda, yeni projeler geliştiriliyor. Özellikle Kartal’daki satılık daire projeleri yoğun

 • Pendik’te Tanışmanıza Neden Olacak 5 Yeni Konut Projesi

  Pendik’te Tanışmanıza Neden Olacak 5 Yeni Konut Projesi

  İstanbul’un en değerli ve güzel ilçelerinden biri olan Pendik yeni konut projeleriyle değerine değer katıyor. Konut projelerinin bir kısmının özel firmalar tarafından yapılması ve diğer bir kısmının toplu konut projesi olması da gözlerden kaçmıyor. Bulunduğu yer açısından çok değerli bir konumda olan Pendik ulaşım açısından hava olsun kara olsun her yere kolayca gidebilme imkânı da sağlıyor.

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma