Konut Projesi Satılık-Kiralık

Kartal’daki En Yaygın Satılık Daire Listesi

İstanbul, yalnızca Avrupa yakasından ibaret değil. Anadolu yakası da son yıllarda yapılan yatırımlarla bir cazibe merkezi haline geldi. Hem toplu taşıma ağının genişlemesi, hem de büyük ölçekli konut projelerinin yaygınlaşması Anadolu yakasını geliştirmeye devam ediyor. Önceden merkeze uzak görüldüğü için proje yapılmayan Pendik, Kartal gibi lokasyonlarda, yeni projeler geliştiriliyor. Özellikle Kartal’daki satılık daire projeleri yoğun rağbet görüyor.

Son yapılan metrojesi, Anadolu yakasını tarihi yarımadaya bir adım daha yaklaştırdı. Önümüzdeki 15 senelik dönem için yapılan planlamalar ile de, İstanbul’un bir ucundan öteki ucuna ulaşım çok daha kolay bir hal alacak. Dolayısıyla tüketiciler, merkezi konumdaki kalitesi düşük projelerdense Kartal gibi merkeze uzak olarak görülen konumlardaki kaliteli projelere yönelmeye başladı. Önümüzdeki birkaç seneyi kapsayan ve bizim de yatırım ortaklığı yaptığımız pek çok projede, daha şimdiden son birkaç daireye düşüldü bile.

Kartal’ın Tercih Edilmesinin Sebepleri

Kartal satılık daire projelerinin bu kadar tercih edilmesinin birkaç sebebi var. Bunlardan biri elbette fiyatlar. Son derece nitelikli projeler olmasına rağmen, merkeze uzak konumda görüldükleri için fiyatları merkezi projelere nazaran son derece uygun. Bir diğer sebep ise lokasyonu. Kartal, hem şehrin kalabalığından uzak, hem de denize son derece yakın. Ayrıca planlanan kentsel dönüşüm kapsamında olması sebebiyle, ilçede pek çok özgün proje geliştiriliyor.

Ulaşım açısından son derece uygun konumda olan Kartal, ileride yapılması planlanan ulaşım projelerinin de merkezinde bulunuyor. Hem şehrin merkezine hem de gelişmekte olan Gebze’ye olan yakınlığı da, buranın önemini arttırıyor. Gel gelelim buradaki her konut projesi, ulaşım merkezlerine yakın değil. 3D Konut olarak desteklediğimiz projeler ise, tamamen tüketicilerin ulaşım kolaylığı düşünülerek planlanıyor.

Hayatınızın Sonraki Aşamasını Eviniz Belirliyor

Şu an kirada oturuyor ve Kartal satılık daire projeleriyle ilgileniyorsanız, kesinlikle doğru bir düşüncenin içindesiniz. İlçe, konut projeleri için tam olarak bir cennet niteliğinde. Geliştirilen birbirinden özgün projeler, hem konut sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak, hem de güzel bir manzarayla hayatlarını mutlu şekilde sürdürmelerini sağlamayı hedefliyor. Saunalı, hamamlı, kapalı otoparklı ve 24 saat korumalı projeler, içinde bulunan geniş yeşil alanlarla insanlara stresli şehir hayatının gerginliğini atma fırsatı tanıyor.

Yatırım ortaklığı yaptığımız projelerin çok satılmasının ve rağbet görmesinin sebebi de, tüm bu özellikleri marjinal fikirlerle birleştiriyor oluşu. Kartal civarında geliştirdiğimiz projelerin tamamı birbirinden farklı. Residans veya site şeklinde planlanan birçok projede, şu ana kadar yüksek satış rakamlarına ulaşıldı. Üstelik talep de hala devam ediyor. Kartal içinde planladığımız projelerden bazıları şöyle:

 • Ondörtüç Projesi: İnsay Yapı tarafından geliştirilen projede daireler, 260.000 TL’den başlayan fiyatlar ile satılıyor. 240 ay banka kredisi seçeneği olan ve Mayıs 2018’de tamamlanacak projede az sayıda boş ev kaldı. 3 Boyutlu Ondörtüç projesine ulaşmak için buraya tıklayınız.
 • Blue High Life: Kartal Yakacık’ta yükselecek olan bu residans projesi, İstek İnşaat tarafından tasarlandı. 2017 yılının sonunda başlayacak projeye rağbet çok yüksek. Blue High Life projenin görsellerine ve detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Balkon İstanbul 2: Aralık 2018’de tamamlanacak olan projede az sayıda boş ev kaldı. Balkon İstanbul 2 projesinin detaylarını daha önce blogumuzda paylaşmıştık, buradan yazımızı okuyabilir veya projenin sayfasına gidebilirsiniz.

Herkesle Aynı Fikirde Olmaktan Korkmayın

Kalite, herkes tarafından takdir görür. 3D Konut olarak, bu düşünce kapsamında hareket ediyor ve herkesin beğeneceği projeler geliştirmeye çalışıyoruz. Kartal satılık daire projelerimizin yüksek satış rakamlarına ulaşmasının sebebi olarak da bunu görüyoruz. Doğru ortaklarla çalıştığımız için son derece kaliteli olan projelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için anasayfamızı ziyaret edebilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

kartaldaki-en-yaygin-satilik-daire-listesi

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Faizsiz, Kredisiz, Konut Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

  Faizsiz, Kredisiz, Konut Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

  Son birkaç yıl öncesine kadar, konut sahibi olabilmek için yüklü miktarda hazır paramızın olması gerekiyordu. Fakat artık birçok proje dâhilinde, kira öder gibi aylık taksitler ile ev sahibi olabilmemiz mümkün. Üstelik tüm bunları yapabilmek için banka, kredi, kefil ve faiz gibi dertleriniz olmayacak. 3D Konut olarak belirli projeler kapsamında herkesin kolayca ev sahibi olmasını hedefliyor

 • Satılık Daire Neden Krediye Uygun Olmaz?

  Satılık Daire Neden Krediye Uygun Olmaz?

  Bir ev almak isteyen çoğu kişinin öncelikli amacı satın alacağı evin konut kredisi için uygun şartlar taşımasıdır. Bu nedenle de satılık daire neden krediye uygun olmaz şeklinde bir soruya cevap ararlar. Çünkü satılık bir daire eğer konut kredisi gibi bir desteklemeden yoksun ise devletin konut alınmasını teşvik etmek için çeşitli vergilerden muaf tutması da söz

 • Konut Sektöründe Neler Oluyor

  Konut Sektöründe Neler Oluyor

  Konut sektöründe gerçekleşen dalgalanmalar ve buna bağlı olarak süregelen yatırım hırsı ile birlikte taşınmazın her zamanki önemini koruduğu aşikârdır. Konut piyasası 2016 yılının ilk yarılarında yaşadığı durgunluğu yılın ikinci yarısında da artarak devam ettirmiş buna bağlı olarak da taşınmaza yatırım sayısında azalma gözlenmişti. Ancak 2017 yılının ilk aylarında konut sektöründe yeni bir canlanma ile gerek

 • İstanbul’daki Satılık Daire İlanlarının Avantajları ve Dezavantajları

  İstanbul’daki Satılık Daire İlanlarının Avantajları ve Dezavantajları

  3D Konut sitesi olarak İstanbul genelinde mimari özelliklerine, konum özelliklerine, fiyat avantajlarına göre seçim yapabileceğiniz satılık daire ilanlarını ileri teknoloji olanakları ile sunuyoruz. Satılık daireleri sanki oradaymışsınız gibi gezebilir her ayrıntıyı dikkatle inceleyebilirsiniz. İstanbul’da satılık daire ilanlarında milyonlarca farklı seçenek arasından en doğru seçimi yapmak için sitemizden özel satılık daire arama seçeneklerini kullanabilirsiniz. Peki İstanbul’un

 • Konut Sektörü Hayatı Yeniden Şekillendiriyor

  Konut Sektörü Hayatı Yeniden Şekillendiriyor

    Ülkemiz kalkınmakta olan bir ülke olup, ülkenin büyük bir kısmı şantiye görünümündedir. Yollar, hava alanları yapılmakta, mega projeler tek tek bitirilmektedir. Birçok insan ev sahibi olmak için fırsat kollamaktadır. Bunun bir sonucu olarak da ülkemizde konut projeleri ardı ardına hayata geçirilmektedir. Gerek devlet eliyle gerekse de özel sektör eliyle birçok farklı konut projesi hayata

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma

3DKonut Blog

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

Bizi Takip Edin