Konut Projesi Satılık-Kiralık

Kartal’daki En Yaygın Satılık Daire Listesi

İstanbul, yalnızca Avrupa yakasından ibaret değil. Anadolu yakası da son yıllarda yapılan yatırımlarla bir cazibe merkezi haline geldi. Hem toplu taşıma ağının genişlemesi, hem de büyük ölçekli konut projelerinin yaygınlaşması Anadolu yakasını geliştirmeye devam ediyor. Önceden merkeze uzak görüldüğü için proje yapılmayan Pendik, Kartal gibi lokasyonlarda, yeni projeler geliştiriliyor. Özellikle Kartal’daki satılık daire projeleri yoğun rağbet görüyor.

Son yapılan metrojesi, Anadolu yakasını tarihi yarımadaya bir adım daha yaklaştırdı. Önümüzdeki 15 senelik dönem için yapılan planlamalar ile de, İstanbul’un bir ucundan öteki ucuna ulaşım çok daha kolay bir hal alacak. Dolayısıyla tüketiciler, merkezi konumdaki kalitesi düşük projelerdense Kartal gibi merkeze uzak olarak görülen konumlardaki kaliteli projelere yönelmeye başladı. Önümüzdeki birkaç seneyi kapsayan ve bizim de yatırım ortaklığı yaptığımız pek çok projede, daha şimdiden son birkaç daireye düşüldü bile.

Kartal’ın Tercih Edilmesinin Sebepleri

Kartal satılık daire projelerinin bu kadar tercih edilmesinin birkaç sebebi var. Bunlardan biri elbette fiyatlar. Son derece nitelikli projeler olmasına rağmen, merkeze uzak konumda görüldükleri için fiyatları merkezi projelere nazaran son derece uygun. Bir diğer sebep ise lokasyonu. Kartal, hem şehrin kalabalığından uzak, hem de denize son derece yakın. Ayrıca planlanan kentsel dönüşüm kapsamında olması sebebiyle, ilçede pek çok özgün proje geliştiriliyor.

Ulaşım açısından son derece uygun konumda olan Kartal, ileride yapılması planlanan ulaşım projelerinin de merkezinde bulunuyor. Hem şehrin merkezine hem de gelişmekte olan Gebze’ye olan yakınlığı da, buranın önemini arttırıyor. Gel gelelim buradaki her konut projesi, ulaşım merkezlerine yakın değil. 3D Konut olarak desteklediğimiz projeler ise, tamamen tüketicilerin ulaşım kolaylığı düşünülerek planlanıyor.

Hayatınızın Sonraki Aşamasını Eviniz Belirliyor

Şu an kirada oturuyor ve Kartal satılık daire projeleriyle ilgileniyorsanız, kesinlikle doğru bir düşüncenin içindesiniz. İlçe, konut projeleri için tam olarak bir cennet niteliğinde. Geliştirilen birbirinden özgün projeler, hem konut sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak, hem de güzel bir manzarayla hayatlarını mutlu şekilde sürdürmelerini sağlamayı hedefliyor. Saunalı, hamamlı, kapalı otoparklı ve 24 saat korumalı projeler, içinde bulunan geniş yeşil alanlarla insanlara stresli şehir hayatının gerginliğini atma fırsatı tanıyor.

Yatırım ortaklığı yaptığımız projelerin çok satılmasının ve rağbet görmesinin sebebi de, tüm bu özellikleri marjinal fikirlerle birleştiriyor oluşu. Kartal civarında geliştirdiğimiz projelerin tamamı birbirinden farklı. Residans veya site şeklinde planlanan birçok projede, şu ana kadar yüksek satış rakamlarına ulaşıldı. Üstelik talep de hala devam ediyor. Kartal içinde planladığımız projelerden bazıları şöyle:

 • Ondörtüç Projesi: İnsay Yapı tarafından geliştirilen projede daireler, 260.000 TL’den başlayan fiyatlar ile satılıyor. 240 ay banka kredisi seçeneği olan ve Mayıs 2018’de tamamlanacak projede az sayıda boş ev kaldı. 3 Boyutlu Ondörtüç projesine ulaşmak için buraya tıklayınız.
 • Blue High Life: Kartal Yakacık’ta yükselecek olan bu residans projesi, İstek İnşaat tarafından tasarlandı. 2017 yılının sonunda başlayacak projeye rağbet çok yüksek. Blue High Life projenin görsellerine ve detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Balkon İstanbul 2: Aralık 2018’de tamamlanacak olan projede az sayıda boş ev kaldı. Balkon İstanbul 2 projesinin detaylarını daha önce blogumuzda paylaşmıştık, buradan yazımızı okuyabilir veya projenin sayfasına gidebilirsiniz.

Herkesle Aynı Fikirde Olmaktan Korkmayın

Kalite, herkes tarafından takdir görür. 3D Konut olarak, bu düşünce kapsamında hareket ediyor ve herkesin beğeneceği projeler geliştirmeye çalışıyoruz. Kartal satılık daire projelerimizin yüksek satış rakamlarına ulaşmasının sebebi olarak da bunu görüyoruz. Doğru ortaklarla çalıştığımız için son derece kaliteli olan projelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için anasayfamızı ziyaret edebilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

kartaldaki-en-yaygin-satilik-daire-listesi

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • İstanbul’da En Çok Satılan Daireler Hangi İlçelerde?

  İstanbul’da En Çok Satılan Daireler Hangi İlçelerde?

  İstanbul’da yeni yapılan konut projeleri ile değişen emlak piyasasındaki hareketlilik 3D Konut sitemizden gözlenebilir. İstanbul’da Esenyurt, Beylikdüzü ve Başakşehir en çok daire satılan ilçeler olarak görünürken Esenyurt 6 bin 707 adetlik satışla en önde olan ilçe olarak sitemizde ayrıntılı daire seçenekleri ile sunuluyor. Markalı konut projelerinin fazla olduğu bu bölgelerde satılık daire fiyatlarını ve hangi bölgede

 • Satılık Daire Sunumu Nasıl Yapılmalı?

  Satılık Daire Sunumu Nasıl Yapılmalı?

  Güçlü bir pazarlama tekniği olan sunum gayrimenkule ait bilgilerin tam ve eksiksiz olarak bilinmesini gerektiriyor. Sunum potansiyel müşteri ile iletişime geçildiği ilk andan itibaren başlıyor. Telefon, faks ya da e-mail yoluyla yapılabileceği gibi yüz yüze de yapılabiliyor. Portföyünüzdeki gayrimenkullerin potansiyel müşteriye uygun şekilde anlatılması ve satışı gerçekleştirme sunumunuzun amacı olmalıdır. Satılık daire sunumu her şeyden önce

 • 2017 Teslim Konut Projelerinde Fırsatları Kaçırmayın

  2017 Teslim Konut Projelerinde Fırsatları Kaçırmayın

  Günümüzün gözde sektörü olan konut sektörü çok kazandıran ve karlı bir sektördür. Sadece satış yapanlar değil aynı zamanda ev sahipleri de bu kardan pay alabilmektedir.  Bunun için yapılması gereken fırsatları kaçırmamaktır. Gerek TV reklamlarında gerekse de internet mecrasında emlak sektörü ile ilgili reklamları görebilmeniz mümkündür. Bu reklamları takip ederek var olan fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Ev

 • Toplu Taşıma Araçlarına En Yakın Kartal Satılık Daireleri

  Toplu Taşıma Araçlarına En Yakın Kartal Satılık Daireleri

  İstanbul’da oturuyorsanız şu an pencereden kafanızı çıkarıp dışarı bakın. Her gün yanından geçtiğiniz uzun ve görkemli yapılarla karşılaştınız mı? İstanbul’un yeni yüzü işte bu. İçinde bir insanın ihtiyaç duyabileceği her şeyi karşılamak üzere dizayn edilmiş mekanlarla dolu yeni yapılar. Bu yapılar İstanbul’un her yerinde yükseliyor ve yükselmeye devam edecek. Soru şu; Şu an kirada oturduğunuz

 • İstanbul’daki Metro Projeleri Konut Fiyatlarını Artırıyor Mu?

  İstanbul’daki Metro Projeleri Konut Fiyatlarını Artırıyor Mu?

  Ulaşım olanakları konut fiyatlarını doğrudan etkilerken İstanbul’da hayata geçirilen ve geçirilmesi planlanan metro projeleri satılık daire fiyatlarını arttırıyor. Metro projelerinin bulunduğu bölgelerde konut fiyatlarındaki değişikleri 3D Konut olarak net bir şekilde görmenizi sağlıyoruz. Kartal-Tavşantepe (Pendik) metro hattı, Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı, Bakırköy-Büyükçekmece TÜYAP metro hattı, Üsküdar – Sancaktepe metro hattı, Bakırköy İDO-Bağcılar Kirazlı metro hattı bölgelerinde

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma