Konut Projesi

İstanbul’daki Yaşam Kalitenizi Artıracak En İyi Konut Projeleri Pendik’ten Geliyor

İstanbul’un en nezih ve güzel semtlerinden biri olan Pendik yeni konut projeleriyle herkesi kendine hayran bırakmış durumda. Birçok yeni konut projesine ev sahipliği yapan Pendik bu zamana kadar gördüğünüz projelerden çok daha farklı projeleri içinde barındırmakta. Size bildiğiniz tüm konut projelerini unutturacak olan Pendik konut projeleri yeni sahiplerine bir sürü olanak da sağlamakta.

Pendik’te yapılan bu projeler her yönden insanlara kalite sunuyor. Pendik’in konumu gereği Sabiha Gökçen havalimanına olan ve tem’e yakın olması açısından konutların değeri de oldukça artıyor. Ayrıca proje sahiplerinin insanların konforu açısından planlamış olduğu bu konutlar sizlere rahat ve konforlu bir hayatı da vadediyor.

Pendik konut projelerinde, 3d olarak sizlere rahatlık ve konforu sunuyoruz. Proje rahatlık ve keyif üzerine tasarlanmıştır. Bireylerin konforu göz önünde tutularak sunulan imkânlar birçok projeye göre üstünlük sağlamaktadır. Bu yüzden tercih edilmesi muhtemeldir.

İşte Sizlere Bildiğiniz Tüm Konut Projelerini Unutturacak Olan Pendik Konut Projelerinden Bazıları

1. Statü Park

3D StatüPark Projesi

StatüPark projesini 3 boyutlu incelemek için tıklayınız.

Pendik’in en güzel semtinde yer alan bu proje sahile olan 1 dk. yürüyüş mesafesiyle sizlere istediğiniz zaman sahile inebilme olanağı sunuyor. Pendik Marina’ya olan yakınlığıyla dikkatleri çeken bu proje sizlere site içerisinde birçok sosyal aktivite yapma olanağı da sağlıyor. Voleybol sahaları, fitness, koşu yolları ve yüzme havuzu gibi alanlar sizleri adeta spor yapmaya teşvik ediyor.

2. Portre Sahil

3D Portre Sahil Projesi

Portre Sahil Projesini detayları incelemek için tıklayınız.

İstanbul’da başlatılan kentsel proje kapsamında gerçekleştirilecek olan bu projenin Pendik konut projeleri arasında en iyi konut projelerinden biri olacağı düşünülmekte. Hala yapım aşaması devam eden bu konut projesi iki blok olmak üzere 142 daireden oluşacak bir yapıdır. Ulaşım yönünden de çok önemli bir konumda olan bu konutlar Pendik Marina’ya ve Hızlı tren hattına oldukça yakın bir konumda yer almakta. Konutların Sabiha Gökçen havalimanına olan yakınlığı ise bir diğer artı yanı. Proje bu kadar teknik donanıma sahipken sosyal donanım kısmı da unutulmamış. Proje kapsamında bulunan güneşlenme terasları, adalar manzarası ve yüzme salonları gibi birçok şey sizlere keyifli zaman geçirme olanağı sunuyor.

3. Kurtköy Paragon

Kurtköy Paragon projesi, konumu ve fiyatlarının detayları için tıklayınız.

Pendik’in en güzel yerlerden olan Kurtköy’de oldukça ihtişamlı bir görüntüye sahip bu proje blok haricinde 4 adet de dubleks villa konutunu kapsamakta. Yeşil alan ve yüzme havuzuyla iç içe olan bu konutlar sizlere adeta huzurlu bir yaşamı vadediyor. Aileler düşünülerek planlanmış olan bu konutlar oldukça ferah ve geniş daireler olduğundan sizlere rahat bir ev ortamda sunuyor. Ayrıca konut yapımında kullanılan malzemelerin kaliteli olması binayı uzun yıllara karşı dayanıklı kılıyor.

4. Vip Kurtköy

Pendik konut projeleri adeta dur durak bilmiyor. Yine bir Kurtköy alanına konumlandırılan bu konutlar insanları görünüşüyle dahi cezp ediyor. Konut sahiplerinin evlerinde ferah ve rahat hissetmesi amaçlanarak yapılan bu konutlar sizlere daha rahat ve aydınlık bir eve sahip olmanın avantajını sunuyor. Mavi ve yeşilin bir arada olduğu yerde konumlandırılan bu evler sizlerin doğadan kopmamasına ve şehrin sıkıntısından biraz da olsa sıyrılabilme imkânına sahip olmanıza neden olacaktır. Sosyal konfor açısından da birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar proje kapsamında olduğundan oldukça sık sosyal aktivite yapma olanağına sahip olacaksınız.

Son olarak sizde gerçekten bir konut sahibi olmak istiyorsanız veya başka bir yere taşınmak istiyorsanız ama bu yere hala karar verememişseniz Pendik’in bu harika konut projeleri sizler için iyi bir tercih olabilir.

istanbuldaki-yasam-kalitenizi-artiracak-en-iyi-konut-projeleri-pendikten-geliyor

ABOUT THE AUTHOR

Benzer Haberler

 • Konut Sektöründe Neler Oluyor

  Konut Sektöründe Neler Oluyor

  Konut sektöründe gerçekleşen dalgalanmalar ve buna bağlı olarak süregelen yatırım hırsı ile birlikte taşınmazın her zamanki önemini koruduğu aşikârdır. Konut piyasası 2016 yılının ilk yarılarında yaşadığı durgunluğu yılın ikinci yarısında da artarak devam ettirmiş buna bağlı olarak da taşınmaza yatırım sayısında azalma gözlenmişti. Ancak 2017 yılının ilk aylarında konut sektöründe yeni bir canlanma ile gerek

 • Konut Sektörü Hayatı Yeniden Şekillendiriyor

  Konut Sektörü Hayatı Yeniden Şekillendiriyor

    Ülkemiz kalkınmakta olan bir ülke olup, ülkenin büyük bir kısmı şantiye görünümündedir. Yollar, hava alanları yapılmakta, mega projeler tek tek bitirilmektedir. Birçok insan ev sahibi olmak için fırsat kollamaktadır. Bunun bir sonucu olarak da ülkemizde konut projeleri ardı ardına hayata geçirilmektedir. Gerek devlet eliyle gerekse de özel sektör eliyle birçok farklı konut projesi hayata

 • 2017 Teslim Konut Projelerinde Fırsatları Kaçırmayın

  2017 Teslim Konut Projelerinde Fırsatları Kaçırmayın

  Günümüzün gözde sektörü olan konut sektörü çok kazandıran ve karlı bir sektördür. Sadece satış yapanlar değil aynı zamanda ev sahipleri de bu kardan pay alabilmektedir.  Bunun için yapılması gereken fırsatları kaçırmamaktır. Gerek TV reklamlarında gerekse de internet mecrasında emlak sektörü ile ilgili reklamları görebilmeniz mümkündür. Bu reklamları takip ederek var olan fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Ev

 • Kartal’daki En Yaygın Satılık Daire Listesi

  Kartal’daki En Yaygın Satılık Daire Listesi

  İstanbul, yalnızca Avrupa yakasından ibaret değil. Anadolu yakası da son yıllarda yapılan yatırımlarla bir cazibe merkezi haline geldi. Hem toplu taşıma ağının genişlemesi, hem de büyük ölçekli konut projelerinin yaygınlaşması Anadolu yakasını geliştirmeye devam ediyor. Önceden merkeze uzak görüldüğü için proje yapılmayan Pendik, Kartal gibi lokasyonlarda, yeni projeler geliştiriliyor. Özellikle Kartal’daki satılık daire projeleri yoğun

 • Pendik’te Tanışmanıza Neden Olacak 5 Yeni Konut Projesi

  Pendik’te Tanışmanıza Neden Olacak 5 Yeni Konut Projesi

  İstanbul’un en değerli ve güzel ilçelerinden biri olan Pendik yeni konut projeleriyle değerine değer katıyor. Konut projelerinin bir kısmının özel firmalar tarafından yapılması ve diğer bir kısmının toplu konut projesi olması da gözlerden kaçmıyor. Bulunduğu yer açısından çok değerli bir konumda olan Pendik ulaşım açısından hava olsun kara olsun her yere kolayca gidebilme imkânı da sağlıyor.

YORUM YAP

Eposta adresiniz paylasilmayacaktir. * ile belirtilen alanlar zorunludur.

Ad Soyad *

Eposta *

Firma